Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Jakie głośniki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to gdzie chcesz je zamontować?? nie z przodu?? :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie , z przodu mam bose , jak pb bedą wmiare grały to do kupie pb na przod :) chyba ze przeloze bose na tył ale to kombinacje bezsensu

Opublikowano

Lepiej daj je na przód i w tedy zobaczysz jak grają a te bosa możesz dać do tyłu tak będzie najlepiej .

A na tylnych drzwiach w B6 jest fabryczne miejsce na soprany?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

taaa są soprany z przodu i z tyłu fabrycznie

Opublikowano

a jakie są głębokości montażowe głośników w drzwiach przód i tył i woofera z tylu w półce?

Opublikowano
  • Autor

ok mam głośniki teraz jeszcze mi podajcie jakąś instrukcje jak ściagnąć obudowy drzwi i zamontowac glosniki , ktoredy pociągnąc kable do radia ?

a no i jeszcze jaki subwoofer do tych glosnikow powerbassa i wzamacniacz ?

  • 5 lat później...
Opublikowano

Co myślicie o tych głośnikach PowerBass zamiast ori standard? Lepiej zagrają ?

Powerbass PS-10 subwoofer głośnik ESSA - TANIO (3920596883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak podłączysz te głośniki powerbass to daj znać jak grają, bo też chcę zmienić 4 szt.

Opublikowano

...........

z tańszych :

Rockford Punch

U-Dimension

JL Audio

Hertz ES

z droższych :

MB Quart

Rockford Power

Lista fajna ale to wszystko pod wzmacniacz. Ja narazie nie planuje wkładać wzmacniacza tylko podłączyć pod nie seryjne radio KENWOOD KDC-BT92SD , a z czasem skrzynkę za wzmacniaczu do bagażnika.

Opublikowano

No ta zonk z mojej strony;-)

Ale w ynternetach wszystko je napisane.

Ogólnie te głośniki walą dobrze. Dla sołtysów pod remize ok, ale jakość dźwięku to nie chalo.

http://przejrzyscie.pl/rtv/glosniki-samochodowe/najlepsze

Zawsze polecam

http://www.autocentrum.pl/car-audio/helix-blue-mk-62-hit-najlepszy-zestaw-do-400zl/

I nowsze odmiany. W średniej półce zawsze jedne z najlepszych.

Opublikowano

...no własnie głośnik głośnikowi nie równy do tego dochodzą modele. W teście Hertz DCX 100 wypadł słabo, a ja czytałem gdzieś na forum, że Hertz tylko inny model gra bardzo dobrze. Wymiana ma na celu powiększenie/pogłębienie większe niż daje seria ale nie ma totalne spierniczyć dźwięku. Często opisują te PowerBass, dosyć tanie i niby lepsze od serii. Jak ktoś ma już na pokładzie, jakieś inne głośniki to proszę o zabranie głosu, jak się sprawująn- tylko pod samym radiem.

Opublikowano

Hertz niestety jest z tych co bez wzmaka ani rusz.

Bez to Helix B 62 C.

Ciekawe co BMW w 5 wkłada i Volvo bo gra cudnie.

Opublikowano

... zgadza się, miałem okazję siedzieć v50 po lifcie, audio robi wrażenie. Co do tych Helix B 62 C, miałeś okazje testować ? Warto kupić 4 szt ? Czy lepiej coś poszukać nawet jak trzeba będzie dopłacić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.