klakiersss

Reputacja

1. klakiersss

Inne turbo-jakie?

ok juz wiem ze od brd pasuje a jakiego przyrostu mozna sie spodziewac po samym turbo i programie? i bez programu? bo tak mysle zeby dac teraz turbo jak jest okazja za jakis czas dac fmic i dopiero stroic Czy takie zabawy niemają sensu?
  2. klakiersss

Inne turbo-jakie?

Witam, padło mi turbo w awx tylko w passacie i czy mozna wymienic je p&p na inne wydajniejsze czy trzeba przerbiac kolektor?
  3. Witam, przymierzam sie do przełozenia radia i mam dylemat czy da rade podłaczyc sterowanie w kierownicy do radia alpice cda9883r radio ma podłączenie do dodatkowego sterowania ale czy nietrzeba nic przerabiac zeby to dzialalo? czy poprostu sie nieda?
  4. no tak ale co wtedy z glosnikami w tylnich drzwiach jesli one są podpiete pod ori wzmacniacz razem z subem??
  5. Witam, czy jest mozliwosc podpiecia pod ori concert dodatkowy wzmacniacz i subwoofer?
  6. Nie katalizator dobry, a po tym skasowaniu zrobiłem juz ponad 2 tys. i sie juz niezapala.
  7. Witam, Które złącze bedzie pasowało do podłączenia radia alpine zamiast ori audi concert tak żeby działały wszystkie głośniki wraz z wooferem w tylnej półce? http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=28_315&products_id=4362 czy to: http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=28_315&products_id=141 ??
  8. a jakie są głębokości montażowe głośników w drzwiach przód i tył i woofera z tylu w półce?
  9. I znowu to samo poleciałęm do warsztatu i tam podłaczyli pod kompa i mówią ze cewka na 3 cylindrze cos niekontaktowała i to sie zapalilo ale wszystko działą dobrze. Czy mogłoby tak ze jak mi wymieniali tą cewkę to mogli nieskasowa błędu i on sam znikł po zamontowani dobrej części? i po jakimś czasie sie zapalił? Czy może cos wiecej sie tam dzieje ze jest nowa cewka i po paru kilometrach odpalilo sie znowu? A i wymienione zostały tez swiece.
  10. a jaki ma rozmiar woofer w tylnej półce?
  11. pobrałem ta wersję i włąsnie na niej mi sie tak robi ze wybieram np. skanowanie silnika lubo obojetnie czego i mi sie zawiesza
  12. wgałem stery od polskiego vaga i po właczeniu obojetnie ktorej funkcji programu mi sie wiesza. Czy może byc wina Visty?
  13. ja mam ten sam problem polski vag lączy mi sie ze wszytskim oprócz silnika, a po sciagnieciu i instalacji tego vaga co tu polecacie niechce mi zainstalowac sterowników do kabla, co z tym zrobic?
  14. spoko juz zdjagnozowany problem cewka na trzecim cylindrze uszkodzna