Treść opublikowana przez klakiersss
-
Inne turbo-jakie?
ok juz wiem ze od brd pasuje a jakiego przyrostu mozna sie spodziewac po samym turbo i programie? i bez programu? bo tak mysle zeby dac teraz turbo jak jest okazja za jakis czas dac fmic i dopiero stroic Czy takie zabawy niemają sensu?
-
Inne turbo-jakie?
Witam, padło mi turbo w awx tylko w passacie i czy mozna wymienic je p&p na inne wydajniejsze czy trzeba przerbiac kolektor?
-
[B6 ALT] alpine + sterowanie w kierownicy
a co gdzie mozna dostac ten intrfejs i za ile?
-
[B6 ALT] alpine + sterowanie w kierownicy
Witam, przymierzam sie do przełozenia radia i mam dylemat czy da rade podłaczyc sterowanie w kierownicy do radia alpice cda9883r radio ma podłączenie do dodatkowego sterowania ale czy nietrzeba nic przerabiac zeby to dzialalo? czy poprostu sie nieda?
-
[B6 ALT] Concert plus wzmacniacz
no tak ale co wtedy z glosnikami w tylnich drzwiach jesli one są podpiete pod ori wzmacniacz razem z subem??
-
[B6 ALT] Concert plus wzmacniacz
Witam, czy jest mozliwosc podpiecia pod ori concert dodatkowy wzmacniacz i subwoofer?
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
Nie katalizator dobry, a po tym skasowaniu zrobiłem juz ponad 2 tys. i sie juz niezapala.
-
[B6 ALT] które złącze?
Witam, Które złącze bedzie pasowało do podłączenia radia alpine zamiast ori audi concert tak żeby działały wszystkie głośniki wraz z wooferem w tylnej półce? http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=28_315&products_id=4362 czy to: http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=28_315&products_id=141 ??
-
[B6 ALT] Jakie głośniki?
a jakie są głębokości montażowe głośników w drzwiach przód i tył i woofera z tylu w półce?
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
I znowu to samo poleciałęm do warsztatu i tam podłaczyli pod kompa i mówią ze cewka na 3 cylindrze cos niekontaktowała i to sie zapalilo ale wszystko działą dobrze. Czy mogłoby tak ze jak mi wymieniali tą cewkę to mogli nieskasowa błędu i on sam znikł po zamontowani dobrej części? i po jakimś czasie sie zapalił? Czy może cos wiecej sie tam dzieje ze jest nowa cewka i po paru kilometrach odpalilo sie znowu? A i wymienione zostały tez swiece.
-
[B6 ALT] Jakie głośniki?
a jaki ma rozmiar woofer w tylnej półce?
-
[B6 AVJ] Czy mam złego VAG'a?
pobrałem ta wersję i włąsnie na niej mi sie tak robi ze wybieram np. skanowanie silnika lubo obojetnie czego i mi sie zawiesza
-
[B6 AVJ] Czy mam złego VAG'a?
wgałem stery od polskiego vaga i po właczeniu obojetnie ktorej funkcji programu mi sie wiesza. Czy może byc wina Visty?
-
[B6 AVJ] Czy mam złego VAG'a?
ja mam ten sam problem polski vag lączy mi sie ze wszytskim oprócz silnika, a po sciagnieciu i instalacji tego vaga co tu polecacie niechce mi zainstalowac sterowników do kabla, co z tym zrobic?
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
spoko juz zdjagnozowany problem cewka na trzecim cylindrze uszkodzna
-
[B6 ALT] migający check engine i falujace obroty podczas dodawania gazu
tylko niewiem czy dojade do jakiegos warsztatu zeby to zrobic bo polskim vagiem 2.5 niemoge połaczyc sie z silnikiem[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 18:52 _________________________________________________problem zdjagnozowany sypneła sie cewka na trzecim cylindrze
-
[B6 ALT] migający check engine i falujace obroty podczas dodawania gazu
Witam, co to mozebyc?? swiecila mi sie kontrolka silnika ale samochod jezdzil i achowywal sie normalnie ale dzis zaczela mi ta kontroka migac i obroty zaczely falowac a podczas jazdy gdy dodaje gazu auto szarpie na luzie jest juz ok i jak puszczam gaz tez. Czy kto moze cos poradzic?
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
połączyłem sie tylko znowu napotkałem problem niemogę sie połaczy z silnikiem;/ łacze sie z klima, radiem, licznikiem,abs-em ale z silnikiem caly czas mi sie łączy i powtarza nawiązywanie połączenia, ma moze ktos na to sposob?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 20:10 _________________________________________________ia dzis kontrolka check engine zaczela dziwnie migac i samochod niepracuje równo tylko obroty faluja i jak dodaje gazu podczas jazdy to szarpie strasznie;/
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
byłem na komputerze w warsztacie i niemogli sie połączyc z komputerem w samochodzie, wiec kupilem sobie vaga na allegro Polski Vag 2.5 usb i to samo niemoge sie połaczyc z komputerem;/ i niewiem co zrobic teraz kontrolka pali sie nadal a niemoge sie do tego dostac, wiec zostaje mi tylko serwis?? i czy byla mozliwosc zeby w serwisie zablokowali jakos dostep do kopmutera? I kolesie w warsztacie w którym bylem mowili ze mozna jakos skasowac to poprzez nasniecie jakis przyciskow na wysietlaczu, czy da rade tak jakos to zrobic??
-
[B6 ALT] concert + wzmacniacz?
Witam, Czy jest mozliwosc podpięcia wzmacniacza do seryinego concerta i co trzeba zrobić zeby to działało?
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
Witam, mam problem z kontolka check engine. Zapalila mi sie wczoraj i niechce zgasną choc na komputerze pokazuje service OK! I z samochodem niedzieje sie nic niepokojącego, wszystko chodzi jak nalezy, pali, rozwija moc, stoj rowno na wolnych obrotach wsztrsko jest jak najbardziej ok na benzynie jak i na gazie i nigdy wczesniej niemignela mi ta kontrolka nawet na sekunde. Czy mozna jakos samemu skasowac ten błąd bez uzycia vaga?
-
[B6 ALT] gaz w Toruniu
Witam chciałbym założyc sobie gaz do mojej b6 2.0 131 koni i najbardziej odpowiadałoby mi w Toruniu. Czy mołby ktoś polecic jakis dobry zakład?
-
[B6 ALL] Wymiana radia audi concert
Witam, jestem tu nowy i mam kilka pytań odnośnie wymiany radia Audi Concert w Audi b6 z 2001 roku. 1. Jak wymontowa radio z samochodu? 2. Co mi jest potrzebne do wmontowania nowego radia? Czy musze dokupic jakąs kostke? 3. Mam radio alpine cda9883r które ma wejscia do pilota w kierownicy czy potrzebuje jakies przjeściówki zeby podłaczy radia i zeby to dzialalo? 4. I czy potrzebuje tez cos dodtakowo zeby podłączyc wyswietlacz fis do radia zeby mi wyswietlalo jak orginalne bo w radiu mam tez taka opcjie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imię Łukasz smigam a4 b6 2.0 benzynka z 2001