Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem po regeneracji zacisku


Gość Lokiszta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lokiszta

Witam regenerowałem przedni zacisk od strony kierowcy nowy tłoczek itd.musiałem odkręcić przewód od zacisku podwiesiłem go no i trochę płynu zleciało na pewno.Odwietrzyliśmy tylko przednią oś i zaraz na poczatku pedał wchodził w podłogę a hamulce były słabe.Po przejechaniu już trochę km. sytuacja się niestety nie zmieniła.Czy przez ten czas co wymienialiśmy tłoczek mogło wylecieć tak dużo płynu,że zbiorniczek był pusty,czy trzeba będzie odpowietrzyć pompę ABS czy tylko pożądanie odpowietrzyć razem z tylną osią.Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odkręciłeś przewód od zacisku to nie kontrolowałeś czy płyn nie zszedł ze zbiorniczka?? odpowietrzając hamulce nie sprawdzałeś czy jest płymu wystarczająco w zbiorniczku, dolałeś płyn? możesz spróbować odpowietrzyć porządnie cały układ czyli wszystkie koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

myślę,że na pewno nie zeszło z całego zbiornika dolałem z 3 4 setki może mniej.Czy przy odpowietrzaniu załączyć normalnie silnik czy jak to ma wyglądać w przypadku ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że na pewno nie zeszło z całego zbiornika dolałem z 3 4 setki może mniej.Czy przy odpowietrzaniu załączyć normalnie silnik czy jak to ma wyglądać w przypadku ABS.

jesteś w czarnej d.... Kolego :facepalm:

musisz odpowietrzyc blok ABS Vagiem

pod warunkiem ze przejdzie Ci procedure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

no nie strasz kolego jutro sprubuję odpowietrzyć jeszcze raz.Napiszcie tylko czy odpowietrzać od przody czy najpierw tylne koła.Bo jedni piszą że zaczyna się od koła najbliżej położonego pompy ABS a inni najdalej od pompy hamulcowej.Jak to jest?.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

czyli zaczyna się od przodu od strony kierowcy czy pasażera? bo nie wiem w którym miejscu jest pompa ABS no i z tego co pisze nie trzeba podłączać pod VAG nawet wskazane jest normalną metodą.Ok ale to jest odpowietrzanie pompy ABS czy również to dotyczy zapowietrzonego układu czy w taki sposób odpowietrzę też układ z powietrza?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw odpowietrzenie pompy ABS Vag-iem pozniej Odpowietrzanie zaczynasz od najdalej wysunietego kola od pompy ABS tzn od lewego tylnego kola pozniej prawy tyl lewy przod prawy przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

z tego co czytam wszystko zależy od wersji pompy ABS,którą trzeba sprawdzić vagiem jesteś pewny,że mam taką wersje pompy ABS ,że zaczyna się od tyłu.Polecam przeczytać.- [A6 C5 2.5Tdi AKE ] Odpowietrzenie pompy hamulcowej i układu • .: AUDI KLUB POLSKA :. •.

W nowszych systemach ABS przeważnie odpowietrza się od przodu teraz ale jak jest u mnie nie wiem.Ale może ktoś d ami odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...