Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Piszczy klimatyzacja


PRZEMALA

Rekomendowane odpowiedzi

czesc witam wszystkich mam małe pytanie .Jak postoi maja audika na słoncu kolo 30sC ichce startowac oczywiscie załączam klime inawiew na max automatycznie i jak ruszam to słysze straszny pisk tak jagby powietsze zeszło z koła ipo paru sekundach pisk zanika i calu czas klima dziala robi mi sie to tylko gdy jest tak gorąco nigdy nie mialem takich obiawow oczywiscie pasek naciągnięty po za tym klima dziala rewelacyjnie POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, u mnie tak piszczalo jak pasek byl luzne i w gorace dni jak sprzezarka miala spore obciazenie. Moze napisnac piszczec. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc witam wszystkich mam małe pytanie .Jak postoi maja audika na słoncu kolo 30sC ichce startowac oczywiscie załączam klime inawiew na max automatycznie i jak ruszam to słysze straszny pisk tak jagby powietsze zeszło z koła ipo paru sekundach pisk zanika i calu czas klima dziala robi mi sie to tylko gdy jest tak gorąco nigdy nie mialem takich obiawow oczywiscie pasek naciągnięty po za tym klima dziala rewelacyjnie POZDRAWIAM

Witam u mnie takie objawy pojawiły się po "dobiciu" czynnika w układzie, wystarczyło naciągniecie bardziej paska i wszystko ustąpiło, :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Przemala:)

mam ten sam problem co Ty z tym piskiem przy starcie klimy w wysokich temp. Mozesz mi powiedziec czy sobie z nim juz poradziles i jak to zrobiles??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...