Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak mocy powyżej 3000rpm


lkowol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! hi

Pozwoliłem sobie napisać bo czytałem wątki forumowiczów odnośnie słabnącego samochodu - wyłączającej się turbiny.

U mnie są następujące objawy:

Od jakichś 2 tygodni po przekroczeniu 125-130 km/h samochód traci moc - wyłącza się turbina i jest straszny muł. Po wyłączeniu i włączeniu silnika auto elegancko zapitala ale znowu po przekroczeniu ok 125km/h dzieje się to samo.

Audi A4 avant 1,9 TDi 115km 2000r

Kto może zrobić takie logi , do kogo się udać i ile mniej więcej to kosztuje.

Proszę o podpowiedz bo nie wiem co jest przyczyną takiego zachowania się samochodu i powoli zaczynam tracić cierpliwość do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! hi

Pozwoliłem sobie napisać bo czytałem wątki forumowiczów odnośnie słabnącego samochodu - wyłączającej się turbiny.

U mnie są następujące objawy:

Od jakichś 2 tygodni po przekroczeniu 125-130 km/h samochód traci moc - wyłącza się turbina i jest straszny muł. Po wyłączeniu i włączeniu silnika auto elegancko zapitala ale znowu po przekroczeniu ok 125km/h dzieje się to samo.

Audi A4 avant 1,9 TDi 115km 2000r

Kto może zrobić takie logi , do kogo się udać i ile mniej więcej to kosztuje.

Proszę o podpowiedz bo nie wiem co jest przyczyną takiego zachowania się samochodu i powoli zaczynam tracić cierpliwość do tego auta.

kolego, każdy dobry mechanik ma VAG'a i może zrobić Ci logi, grosze to kosztuje.... :cool1: :cool1: :cool1:

każda przyczyna notlaufa jest inna, więc jak chcesz żeby Ci ktoś pomógł, to logi muszą być!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...