Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gwint Supersport do przedlifta


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okazje kupic gwint supersporta do przedliftowego fwd. Tylko jak to jest z tymi tylnimi mocowaniami ? Koles, ktory ma mi go sprzedac ma poliftowe mocowanie zakupione i mowi, ze takie mam mieć bo te przedliftowe nie pasuje. Wypowie sie ktos wiecej na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie chce kupić gwint i mam ten sam problem nie wiem czy to będzie pasowało czy trzeba coś jeszcze dokupić :kwasny: Do każdego gwintu trzeba mieć te poliftowe mocowania ?

Jest to moj pierwszy gwint wiec wole upewnic sie tutaj niz brac w ciemno :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie .kupisz mocowania górne z polifta i bedzie pasowac wszystko.był o tym szeroki watek.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zł z mocowaniami i wysyłka to dobra kwota za gwint ktory przelezał rok ?:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o którym gwincie mówisz :naughty:

1300zł z mocowaniami i wysyłka to dobra kwota za gwint ktory przelezał rok ?:decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zł z mocowaniami i wysyłka to dobra kwota za gwint ktory przelezał rok ?:decayed::decayed:

za 1200 kupisz nowy.tylko bez mocowan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ? :wink: na ebayu juz nie widze supersportow po 240euro

edit: ten tez jest nowy tylko, ze rok przeleżał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/gwinty-supersport-fwd-q-258131/

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kolega slava4tdi załatwiał te gwinty.

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

ja tez wiem o którym piszesz.tez patrzyłem raz na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem ze Slavą i nie ma ich wlasnie, sledze wątek :wink: Wiem, ze cenowo mniej wiecej wyjdzie tak samo moze ciutke drożej. Ugadalem sie z typem, ze wysle mi to opcja z mozliwoscia sprawdzenia paczki przy listonoszu. Skoro gwint lezał rok to chyba sie z nim nic nie stalo (no moze sie porysował troszke:decayed:) te sprzedawane na all/ebayu tez leza kajs ma magazynach pewnie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie.a mocowania dorzuca gratis?a pytałes kolegi PUMA.on tez sprzedawał te gwinty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytałem. dzis troche szperałem i widze, ze sprzedawal tez je w cenie 1300/1500. Juz sie ugadalem z kolesiem, wezme ten z allegro:wink: bez zadnych oporow, zgodzil sie na moje warunki wysylki wiec sprawdze gwint, bedzie wszystko cacy- płacę, biorę. Tak w zestawie dorzuca mi poliftowe mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te poliftowe mocowania tez chca po 40 zeta za sztuke.wiec itak masz ok 100 taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mocowania trzeba na przód , na tył czy tu i tu. Sory za takie głupie pytania ale chciałbym wiedzieć jak najwięcej, żeby potem nie być zaskoczonym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj ten watek o tych mocowaniach co dałem linka..na 3 stronie opisuja twardosc tego gwintu co niektórzy.

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Te mocowania trzeba na przód , na tył czy tu i tu. Sory za takie głupie pytania ale chciałbym wiedzieć jak najwięcej, żeby potem nie być zaskoczonym :decayed:

na tył.ale jak kupujesz gwinta to zapytaj czy trzeba zmieniac.bo inny moze pasowac do przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...