Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki tłumik końcowy wsadzić do Audi A4 B5 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki wydech wsadzic zeby wmiaare fajnie i glosno chodzil mialem remusa lecz on gwizdal ja chce zeby ryczał:D

Opublikowano

z tym silnikiem nie bedzie ci nic ryczalo niestety

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

popatrz na youtube jakie ludzie mają wydechy i dźwięki i mniej więcej będziesz wiedział co możesz mieć i jak to osiągnąć

Opublikowano

Ryczał, zależy co pod tym słowem rozumiesz... Jak chcesz głośno to wywal wszystkie wydechy i na tył jakiś ulter, remus czy mugen. Pewnie będzie ryczeć jak depniesz.Ja mam przelot bez kata, bez wydechów środkowych, tylko tył Sebring i się odzywa całkiem głośno jak turbo ostro pociśnie spaliny.Na dłuższą metę przy dynamicznej jeździe na trasie- nie polecam.

Opublikowano
jaki wydech wsadzic zeby wmiaare fajnie i glosno chodzil mialem remusa lecz on gwizdal ja chce zeby ryczał:D

pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu

Opublikowano
jaki wydech wsadzic zeby wmiaare fajnie i glosno chodzil mialem remusa lecz on gwizdal ja chce zeby ryczał:D

pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu

Do b5 to za mało i będzie łeb urywać

Opublikowano

ale bedzie ryk i masahuku a kolega tego chce :wink:

Opublikowano

na przejażdżki ok ale na trasę polecam wtedy nervosol :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

myślę nad taką końcówką wydechu

Głownie mi chodzi o to jaką średnice kielicha wziąć do mojego Audi A4 B5 1.8 ? Mam do wyboru 45 mm lub 50 mm? :hi:

Opublikowano

lepiej 100 dołożyć i przy okazji dźwięk Ci się poprawi. Średnicę rurek można wybrać dowolną.

Opublikowano

Nie będzie "ryczeć" bardzo? Bo mi dźwięk się podoba nawet przy obecnym tłumiku,poprostu chodzi mi o wygląd ;)

Opublikowano

KOŃCÓWKA WYDECHU FIRMY ULTER,lepiej dołożyć parę zł i zmienić cały wydech..

Opublikowano
Nie będzie "ryczeć" bardzo? Bo mi dźwięk się podoba nawet przy obecnym tłumiku,poprostu chodzi mi o wygląd ;)

myślę, że będzie minimalnie głośniej wewnątrz, praktycznie tego nie odczujesz, za to na zewnątrz będzie spoko :)

Opublikowano

nie chcesz nic z dzwiekiem kombinowac to dawaj same koncowki chyba ze chcesz cos zmienic to troszke doloz i kup tlumik 12pawel12 dal ci linka do rm motors oni robia dobre kominy i jesli zalezy ci aby bylo cicho oni moga dodac specjalne wklady wyciszajace tlumik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.