Skocz do zawartości
IGNOROWANY

śmierdzi przy odpalaniu


roberto_22_86

Rekomendowane odpowiedzi

Klima nie może Ci śmierdzieć teraz bo przy tej temp. nie włączy Ci się nawet chyba że gdzieś w ciepłym stałeś. A to nie jest np. wyciek oleju z pokrywy zaworów bądź gdzieś indziej i skapuje na kolektor przypala się i śmierdzi ?? Przepala się silniczek od nawiewu, wersji co może być jest pełno :) sprawdź zerknij skąd może dolatywać smród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oczywiscie ze klima moze smierdziec nawet jak jest zimno . Poniewaz caly syf zbiera sie na parowniku w momencie odpalenia gdy parownik jest wilgotny szybko sie ogrzewa i paruje przez co moze byc nieprzyjemny zapach . Po chwili gdy juz odparuje zapach znika. W czsie gdy jest cieplo i sprezarka pracuje powstaje wiecej wilgoci na parowniku ktora to jest zabierana z pedem powietrza przez co zapach jest intensywniejszy. Wszystko zalezy od rodzaju zapachu , czy smierdzi grzybem olejem a moze spalinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może denat hehe podpowiedz kolegi beny mi bardziej pasuje jest to naprawde chwilowe , lekko duszące, a czasami jakby coś się przypaliło na spaliny bym nie stawiał , jeszcze nie zaglądałem ale musze sprawdzić jak to jest z tym olejem ale podejrzewam że mialbym jakiś ubytek a takiego nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień filtr kabinowy. Kup na allegro granat do czyszczenia AC (żadnych pianek). Zastosuj i pozegnaj smród;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie nazwy ale producentem jest Wurth. Jest tego sporo na allego więc napewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak Wurth to już mi wystarczy.

Dzisiaj ja zabrałem sie za czyszczenie klimy zobaczymy jaki będzie efekt.

Preparat psikałem na parownik od strony schowka po wyjęciu gumowego korka, oraz przez wlot powietrza przy filtrze przeciwpyłkowym na wirnik aby preparat dostał sie od drugiej strony na parownik.

Edytowane przez Madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...