Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat / Zdjęcie pompy wspomagania B5 1.8T AEB 150KM


simonJVC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę do użytkowników B5 1.8T 150KM, czy dysponuję ktoś schematem lub jakimś zdjęciem jak powinna być zamontowana pompa wspomagania. Potrzebuje małej pomocy, ponieważ jakiś czas temu zdechła mi moja pompa i kupiłem używaną i na 100% od 1.8T 150KM, i okazało się że moja była inna, jakaś taka mniejsza.

I tu zrobił się mały problem, tą pompę którą kupiłem nie mogłem zamontować do tej aluminiowej łapy na 3 śruby tylko na dwie, na pompie było koło a do tego koła przykręcone mniejsze koło, nie mogłem ustawić odpowiedniej odlegość żeby pasek prosto szedł, kombinowałem podkładałem podkładki, itp

Musze zorbić tak jak powinno być bo teraz to jest jakaś lipa.

Powinno tak być ze jest duże koło i do dużego to mniejsze ? Jak się napina tą pompę ? Nie ma tam nic do napinania.. dziwne to wszystko...:kwasny: (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale moja wersja jest USA...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety musisz szukac pompy takiej samej jak masz u siebie. inaczej tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mam pewności czy tak jak było wcześniej było oryginalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak ta co siedzi na aucie pasuje to musisz takiej samej szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże koło potem małe masz pasek klinowy jak w maluchu to małe koło dzieli się na dwa tylko nie pamientam czy od storny pompy wspomagania czy wody... zakąłdasz skrecaasz do kupy taka myśl terchniczna inz Audi a pompy szukaj takiej jak ci się pospypała zf kyb są4 rodzaje tak samo do adr./aa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...