Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak samemu sprawdzić całe zawieszenie w domowych warunkach ?


joho

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

moze ktos mi łopatologicznie powiedziec jak sprawdzić cale zawieszenie w audi b5?

bo mam jakies stuki na nierownosciach a nie chce kasy wydawac znowu w warsztacie.

prawdopodobnie mam problem z tuleja tylnej belki.

powiedzcie jak sprawdzic czy sa dobre wahacze , tuleje tylnej belki i cos moze jeszczE? czy mozna mniej wiecej samemu cos wywnioskowac?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie będziesz skąpił 20 zł na stacji diagnostycznej na szarpaki :tongue4: mi delikatnie coś stukało pojechałem diagnosta sprawdził wszystko od a do z okazało się że łożyskowanie stabilizatora i jeden wahacz do wymiany po wymianie jak ręką odjął :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem czy szarpaki cos dadzą, jak robilem przeglad techniczny w stacij dianostycznej speed car, gosc mi powiedział ze mam lekki luz w lewym kole i tyle, a co trzeba wymienic itd tego mi nie byl w stane powiedziec :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo na forum nawet sam pisalem jak sprawdzic zawieszenie musisz poszukac, jak najbrdziej sprawdzisz to w warunkach domowych, na szarpakach nie zawsze wychodzi, ale dajesz diagnoscie na flache i wszystko wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest dobra stacja diagnostyczna i diagnosta zna się na rzeczy to znajdzie ci nawet najmniejszy luz tylko podkreślam diagnosta a nie pseudo diagnosta :tongue4: a jeśli ktoś nie wie gdzie włożyć "breche" żeby sprawdzić luzy tym bardziej nie wyczuje małego luzu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...