Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysokie obroty podczas zmiany biegu, nie dzilaja wycieraczki błąd 1753


Adrian_73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z obrotami podczas zmiany biegu. Gdy zmienia bieg obroty nie schodzą. Silnik 1.8 T LPG AMB Audi A4 b6 skrzynia manualna. Drugi problem nie działają wycieraczki jest to możliwe żeby był uszkodzony moduł centralny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli załóżmy ze zmieniasz bieg wciskasz sprzęgło i puszczasz gaz i obroty sie utrzymuja a nie amleja?

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

A co do wycieraczek to najpierw bezpiecznik a potem mechanizm i czy wogóle napięcie dochodzi.

Masz Vaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie. auto dopiero kupiłem sprzedawca mówił ze to ten moduł i wycieraczki nie chodzą

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 19:53 ----------

Witam

Dzisiaj podłączyłem kompa pod auta i zrobiłem zdjęcie błędów ale niestety nie umie wejść w sterownik silnika aby błędy usunąć.

dsc00079vl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi obrotami to obstawialbym problem z LPG lub turbo. U siebie miałem podobną rzecz jak zmieniłem turbo na większe, to jak mu krecilem do końca to zostawaly przez chwilę obroty... tak jakby turbo jeszcze mocno sprezalo. Po zrobieniu programu juz nie ma problemu takiego efektu.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzedający wymieniał turbinę bo się rozciekła i jest nowa. Auto chodzi narazi na benzynie cały czas. więc myślę że to nie przez gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...