Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o olej ?


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie przymierzam sie w niedlugim czasie do wymiany oleju i filtrow, od 4 lat jak mam samochod zawsze wlewany byl olej MOTUL SPECIFIC VW 505.01 auto juz ma przejechane 272 tys, czy zmienic moze olej na jakiegos innego motula. Jakis namiar bym poprosil od kogo mozna zamowic olej z forum i filtry mann.

dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byl lał dalej Motul 505.01 :)http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/ tutaj masz obszerna lekture ktorej znajdziesz odpowiedz . pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęśli chodzi o to gdzie kupić to proponuje Dzika http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-motul-najlepszej-cenie-32035/

Lub bezpośrednio 663-962-604, powiedz, ze jesteś od Pawła z Leszna :wink:

Dodam, że Marcin/Dzik ma najlepsze ceny na Motula no i filtry Mann. Z mojej strony jest 100% zadowolenia, zostawiłem juz u niego kilka tysięcy za części, oleje, filtry i ciagle jestem zdowolony :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie smiec sobie w glowie. jak lejesz taki olej MOTUL SPECIFIC VW 505.01 to lej go cały czas nie patrz na przebieg... jak w motorze ma cos z kucnąc to kucnie nie zaleznie od oleju czy nalejesz zadki czy gesty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Poprzedni właściciel lał olej LongLife i czy teraz moge go zmienić na MOTUL SPECIFIC VW 505.01

Czy może proponujecie coś innego co lepsze będzie dla silniczka... 1.9 TDI AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...