Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa martwych lini FIS


spidzior

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje sie ktos czy mozna jakos naprawic zdechle line na fisie? pacjent to b5 polift.... albo czy ew. daloby rade przelozyc sparwny wyswietlacz z b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie wymiana tylko calegowyswietlacza. Popytaj w dziale FIS co i jak. Wymienia sie go za pomoca goracego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy nie warto a jak kupisz inne zegary i sie okaze ze jest jeszcze gorzej wyswietlacz ok 140 zl i usluga w serwisie z komorkami 30-70zl moim zdanie warto naprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podejdzie fis z b6? bo mam sprwny stary licznik i mozna by wyjac i przelozyc moze jakos

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

Lukasz dzieki za linka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podpinam się pod temat. Padł mi już zupełnie FIS widać cokolwiek jedynie jak jest zimno. Czy zna ktoś kogoś z okolic Łodzi kto wymieniłby lub naprawił ten wyświetlacz?

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 21:12 ----------

FIS zrobiony za 330 PLN po lekkich targach (podobno Chińczycy podnieśli ceny i niedługo nie będzie możliwości wymiany poniżej 400PLN). Wymiana szybka i profesjonalna u kolesia pod Łodzią. FIS świeci ciut mocniej niż data na zegarach ale słabiej niż informacje ostrzegawcze na liczniku (zrobię na dniach fotki to wrzucę). Ogólnie jestem b. zadowolony i mam roczną gwarancję, której bym nie miał przy wymianie licznika.

ICKSERVICE Tomasz Oklesiński

ul. Popielarnia 50

92-735 Łódź

tel. 501-494-838

gg: 6222442

skype: tomeklodz

e-mail: [email protected]

WYŚWIETLACZ LCD FIS VW AUDI A3 A4 A6 TT Z WYMIANĄ (3247159955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...