Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telewizor do 32 cali, budżet do 2.000 z hakiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przede mną jest kupno telewizora, gdyż mam starego paździocha a lada moment wyłączą TV anologową, a nie chcę inwestować w jakieś dekodery (więc chyba musi mieć MPEG-4). Szukam telewizora do 2000 czy powiedzmy max 2.200 zł. Ma być bez pierdół typu 3d czy internet. Zależy mi na jakości obrazu, dzwięku, a dodatki to sprawa drugorzędna. TV będzie stał w małej kawalerce więc bezsensem jest kupowanie większego. TV z reguły oglądam wieczorami, jakaś piłka, filmy, informacje. Czasami lubię sobie obejrzeć filmy ściągane z internetu, więc jedyną opcją dodatkową na której mi zależy jest odtwarzanie z pendriva filmów z napisami.

Z góry dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronce był fajny philpis led 42 cali 100hz 2xhdmi plus usb movie za 1599zł może warto by oblukać dla mnie śmmieszna kasa jak za taki sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 cale, to trochę za duży. Nie mam zbyt dużego mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,2 lata temu za 2999 kupiłem samsung hd. Więc 32 całe w takim budżecie spokojnie kupisz. Tylko 32" niepolacają zobacz 37 albo 40. I polecam samsunga. Ja mam do ściany 2,5-3m i jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz większy bo te 32'' to nie jest tak dużo jak w tych starych 4:3 telewizorach. Przy 16:9 to duże zaczynają sie od 40'' bo co prawda jest szeroki ale obraz na wysokość jest mały.

Ja proponowałbym samsunga bo produkują na Słowacji i cena jest przystępna do tego co oferują.

mpeg 4 i avi po USB to teraz chyba kazdy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma samsunga 32" Ja kupiłem też samsunga 40" ze smart TV i powiem ci że bajka fajne opcje więc bierz 40" cali ja 6też nie mam dużego pokoju:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jaki by sie nie kupiło to się i tak później żałuje że można było wziąść większy. Ja mam 40 cali, a w drugim pokoju 32. Ten 32 to jest naprawdę pyrtek. Teraz jakbym kupował to 46-55'' :grin: Nawet jak u kolegi oglądam na jego TV 42'' to widać te 2'' różnicy. I już mnie wkurza że ma większy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pozytywnych opinii słyszałem o jakości obrazu w Sharpach z ekranami AQUOS. Ma ktoś może Sharpa w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pozytywnych opinii słyszałem o jakości obrazu w Sharpach z ekranami AQUOS. Ma ktoś może Sharpa w domu?

U mnie w domu jest Sharp z serii Aquos, 100hz, full HD, wszystkie obecne szmery-bajery, LED. Obraz, jak na tv za 1700zł (łącznie z gwarancją na 5 lat i gwarancją na uszkodzenia spowodowane upadkiem TV o podłogę wyszło coś ok 2 tys zł) - rewelacja (programy w full HD jak i DVD puszczone po HDMI). Możliwość bezprzewodowego podłączenia tv do internetu jak i do PC. Menu w TV mogłoby być bardziej przejrzyste ale po tygodniu człowiek wie gdzie co szukać, mnogość konfiguracji i ustawień. Nawet dźwięk 2.1. d*py basem nie urywa i kieliszków nie przewraca ale całkiem przyjemnie jest, jak na pierdziawki w TV. Procesor dźwięku 10 bit chociaż pełnie możliwości pewnie by odkrył podłączając je pod lepsze głośniki (a są takiego do kupienia dedykowane przez Sharpa).

Pewnie dla niektórych wadą będzie brak gier i innych rozrywek w TV ale kupując telewizor patrzyliśmy tylko na jakość obrazu i dodatki poprawiające obraz/dźwięk. Funkcje "smart" zeszły całkowicie na dalszy plan i nie były brane pod uwagę.

Aha, 32 cale TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG 37LM620S Telewizor LED 3D LG 37LM620S w niskiej cenie! | Sklep OleOle.pl

37 idealny kompromis miedzy 32 a 42 bardzo dobra jakosc obrazu mam i sobie chwale ;] Polecam

Odświeżanie 400Hz no i zużycie prądu 54 W .

Ekran 37 cali / 94 cm, panoramiczny 16:9

Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...