Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przednie lampy led w B6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam, mam takie pytanko jak te lampy chodzi o jakosc (paruja? plastikowe czy szklane?? dobrze siweeca czy tandeta jak sonary:)???)

witam;p

jakosc jest ch***:) paruja, sa plastikowe... z max tandetnego materiały. MIalem kiedys lampy led w Seacie. to zeby je zamontowac musialem ciac klape... a lampy mialy byc PLYG&PLAY. pierwszego dnia zaparowaly, musialem je uszcelnic specnym silikonem a na dodatek sa bardzo podatne na rysy. ;) jak ktos chce mnie auto ala B8 to niech lepiej zainwestuje w ladny model bburago. bo robienie shitu z b5-6 to obciach wg mnie.

Opublikowano

y8f47861le3.jpg

y8f47861le3.9897da18df.jpg

Opublikowano

raggaman ale to chyba nie jest B6 :mysli:

Opublikowano

raggaman ale to chyba nie jest B6 :mysli:

Przecie to łA pińć (5) :decayed::tongue4:

Opublikowano

raggaman ale to chyba nie jest B6 :mysli:

Przecie to łA pińć (5) :decayed::tongue4:

Jakieś to dziwne :mysli:[br]Dopisany: Sierpień 23, 2008, 12:00:18 _________________________________________________Ta to A5 ... :tongue4:

Opublikowano

Jakieś to dziwne :mysli:

Za dużo palisz i wszystko wydaje Ci się dziwne :naughty::tongue4: Te lampy od A5ki są :tongue4: Chyba wiesz co wklejasz? :przebiegly:

Opublikowano

Jakieś to dziwne :mysli:

Za dużo palisz i wszystko wydaje Ci się dziwne :naughty::tongue4: Te lampy od A5ki są :tongue4: Chyba wiesz co wklejasz? :przebiegly:

Miałem na pulpicie taką samą fotkę z czarnymi lampami od B6 :kwasny: ...bałagan sorki

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

te lampy sa okropna kupą :kox::kwasny:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

co wy tam wiecie koledzy o zabijaniu mi sie tam one podobaja no jak tam kolega napisal wczesniej kazdy ma swoj gust i upodobania inni robia jakies dziury w masce czy tam ja wycinaja zeby zamontowac lampy a tu prosze orginalnej wielkosci i rozmiarach lampy z ledami nic nieprzerabiasz onic sie niepytasz tylko odkrecasz cztery srybki wycigasz stara i podpinasz nowa nic trudnego.

fd5a6672b7fc9355med.jpg

Opublikowano

Szkoda,ze z bliska juz to tak fajnie nie wyglada, szczegolnie w dzien. Jak dla mnie to same te diody sa jakies badziewnie wygladajace, w b5 jeszcze jeszcze bym to przelknal,ale w b6 juz nie.

Opublikowano

Wogóle takie LEDy gryzą się z sylwetką B6. O ile w nocy jak nie widać auta jako tako to wygląda to w dzień już jest :thumbdown:

Opublikowano

Kupa :)

Opublikowano

co wy tam wiecie koledzy o zabijaniu mi sie tam one podobaja no jak tam kolega napisal wczesniej kazdy ma swoj gust i upodobania inni robia jakies dziury w masce czy tam ja wycinaja zeby zamontowac lampy a tu prosze orginalnej wielkosci i rozmiarach lampy z ledami nic nieprzerabiasz onic sie niepytasz tylko odkrecasz cztery srybki wycigasz stara i podpinasz nowa nic trudnego.

fd5a6672b7fc9355med.jpg

a to xenon czy bixenon ,zrób zdjęcia z bliska w dzień

Opublikowano

NORT a masz taki super wielki metalowy spoiler a'la WRC??

Opublikowano

HAHA nie niemam super spoilera i niemam znaczka VX6 na tylniej klapie i niemam czerwonej tasiemki na tylnej szybie.

Opublikowano

NORT a masz taki super wielki metalowy spoiler a'la WRC??

:polew:

Opublikowano

Nort jak możesz i masz to wklej fotki jak autko w dzień wygląda - chętnie zobaczę

Nie miałem okazji zobaczenia ich na żywo.

Może nie są one przełomem w dziedzinie lamp ale do wieś tuningu raczej im daleko.

Dlatego nie rozumiem tego typu tekstów :

NORT a masz taki super wielki metalowy spoiler a'la WRC??

Od kiedy wszystkim musi się to samo podobać ? Przypominam, że jest pewna różnica pomiędzy wyrażeniem swojej opini a wyśmiewaniem się

Opublikowano

ale ja się nie wyśmiewam. Zażartowałem sobie i widze że Nort przynajmniej ma poczucie humoru.

Pozdrawiam

Opublikowano

Mnie też ciekawi dzienne zdjęcie. Bo do tej pory pokazywane na forum LEDy w B6 w dzień wyglądały :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.