Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

coti1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. SPALANIE: MIASTO 11l - 13l, a jak pajacuje to około 15 l TRASA 7-9l oczywiście można walczyć o każdą kropelkę i zejść na trasie ze spalaniem do ok 6 litrów.... tylko po co?? jak dla mnie to już męczarnia a nie jazda.... pozdrawiam coti
  2. Cześć W poniedziałek oddaje do lakierowania samochód do DG Gąsiorowski ul.Hryniewieckigo 1. Będzie lakierowana maska i przedni zderzak - niestety nie wyhamowałem w zimie i wgniotłem maske, porysowałem zderzak o samochód pewnej pani . Co prawda niewielki wgniot ale nie mogę na to patrzeć. Do tego błotniki przód bo ruda gryzie . Zobaczymy jak to zrobią. dam znać. pozdrawiam maciek
  3. zgadza się to ja pozdro
  4. Nie no nie mam zamiaru mocno ingerować w auto. Napewno koła większe będą, te co są na zime zostaną. Reszta będzie szła raczej w kierunku oddtworzenia powiedzmy stanu fabrycznego lub próby dojscia do takiego stanu auta ... środek już wyprany i wyszorowany... teraz zabieram się za nadwozie. Szukam też kół ale tu mam mętlik straszny... 18 czy 19 cali byście wpakowali?? teraz jest 17 ... i raczej będą to koła oryginalne Audi. chociaż jeszcze do końca nie wiem pozdrawiam coti
  5. mnie te nawiewy jakoś nie drażnią ... w przeciwieństwie do tego uchwytu po telefonie. Jak odkręcę zostaną dziury i trzeba wymieniać "tunel"... ale będzie to jedna z pierwszych rzeczy jakie będę robił..
  6. Daje przyjemność z jazdy Co do praktyczności to jej nie ma .... ale kogo to obchodzi ps. To nie jest główny samochód w rodzinie ... tylko taki dodatkowy ... tylko dla mnie
  7. Masz racje źle to napisałem ;P---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Środek jak to w Audi. Nic czego byście nie widzieli Zdjęcia:
  8. Witam !! Bardzo ładne A4 no i bezdasznik !! Wiatru we włosach pozdrawiam coti!!
  9. Witam !! Po przerwie i rozstaniu z A4 B6 sedan w 2011 roku i ujeżdżaniu Toyot postanowiłem wrócić do ulubionej Marki CCCO Dla przypomnienia poprzedni samochód: W związku z tym, że od dawna męczyło mnie cabrio postanowiłem po latach zrealizować swoje marzenie. Wybór padł na 3,0 TDI z automatyczną skrzynią. Oczywiście ilość aut tego typu jest mocno ograniczona więc szukanie było bardzo dłuuuugggiiieee. Obejrzałem sobie naprawdę kawał pięknego naszego Kraju zanim znalazłem samochód, który spełniał moje oczekiwania. Dogadałem sprawę z poprzednim właścicielem i po chwili wracałem do domu z wiatrem we włosach - chociaż za ciepło nie było - ale co tam Najważniejsze elementy wyposażenia: - skrzynia automatyczna, - quattro, - skóra, - bixenon, - tempomat, - navi, - bose, - grzanie "4 liter" - pełna elektryka. Dokupiłem windschott'a bo nie było. I tu miałem farta bo znalazłem jedyny oryginalny, który był na portalach ogłoszeniowych. Co prawda musiałem jechać do Gorzowa Wlkp.(100 km) ale to już była czysta przyjemność. Cena - 500 zł. - co stanowi bardzo niewielką część ceny nowego oryginalnego więc cieszyłem się głupi Ten praktycznie nowy z pokrowcem. Plany co do auta to na początek polerka, pranie środka. Następnie zmiana kół na większe - w tej chwili są 17'. Kilka zdjęć POZDRAWIAM .::coti::.
  10. coti1 odpowiedział(a) na coti1 temat w Audi A4/S4 B6
    w sumie mi też juz nie teraz chciałbym 19stki RS6 ori oczywiście. Myśle że na wiosnę będą zamontowane.zamontowane [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:37_________________________________________________Auto sprzedane.... szukam B7
  11. też miałem kiedys GSI Bardzo dobrze wspominam Kadetta, zero usterek, i tylko paliwko sie wlewało i latał, no i te zegary DIGITAL to był szok jak do niego pierwszy raz wsiadłem ... ech ... tak, że z przyjemnościa obejrzałem Twoje zdjęcia
  12. Witam, Kolorek ciekawy, pierwsze co bym zrobił to dokładki w kolor a najlepiej zmiana przodu na S-line pozdrawiam coti
  13. fajny samochód, prezentuje się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.