-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
SPALANIE: MIASTO 11l - 13l, a jak pajacuje to około 15 l TRASA 7-9l oczywiście można walczyć o każdą kropelkę i zejść na trasie ze spalaniem do ok 6 litrów.... tylko po co?? jak dla mnie to już męczarnia a nie jazda.... pozdrawiam coti
-
Porządnego lakiernika ze Sz-n
Cześć W poniedziałek oddaje do lakierowania samochód do DG Gąsiorowski ul.Hryniewieckigo 1. Będzie lakierowana maska i przedni zderzak - niestety nie wyhamowałem w zimie i wgniotłem maske, porysowałem zderzak o samochód pewnej pani . Co prawda niewielki wgniot ale nie mogę na to patrzeć. Do tego błotniki przód bo ruda gryzie . Zobaczymy jak to zrobią. dam znać. pozdrawiam maciek
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
zgadza się to ja pozdro
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
Nie no nie mam zamiaru mocno ingerować w auto. Napewno koła większe będą, te co są na zime zostaną. Reszta będzie szła raczej w kierunku oddtworzenia powiedzmy stanu fabrycznego lub próby dojscia do takiego stanu auta ... środek już wyprany i wyszorowany... teraz zabieram się za nadwozie. Szukam też kół ale tu mam mętlik straszny... 18 czy 19 cali byście wpakowali?? teraz jest 17 ... i raczej będą to koła oryginalne Audi. chociaż jeszcze do końca nie wiem pozdrawiam coti
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
mnie te nawiewy jakoś nie drażnią ... w przeciwieństwie do tego uchwytu po telefonie. Jak odkręcę zostaną dziury i trzeba wymieniać "tunel"... ale będzie to jedna z pierwszych rzeczy jakie będę robił..
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
Daje przyjemność z jazdy Co do praktyczności to jej nie ma .... ale kogo to obchodzi ps. To nie jest główny samochód w rodzinie ... tylko taki dodatkowy ... tylko dla mnie
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
Masz racje źle to napisałem ;P---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Środek jak to w Audi. Nic czego byście nie widzieli Zdjęcia:
-
A4 Cabrio 2.0TFSI Multitronic
Witam !! Bardzo ładne A4 no i bezdasznik !! Wiatru we włosach pozdrawiam coti!!
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
Witam !! Po przerwie i rozstaniu z A4 B6 sedan w 2011 roku i ujeżdżaniu Toyot postanowiłem wrócić do ulubionej Marki CCCO Dla przypomnienia poprzedni samochód: W związku z tym, że od dawna męczyło mnie cabrio postanowiłem po latach zrealizować swoje marzenie. Wybór padł na 3,0 TDI z automatyczną skrzynią. Oczywiście ilość aut tego typu jest mocno ograniczona więc szukanie było bardzo dłuuuugggiiieee. Obejrzałem sobie naprawdę kawał pięknego naszego Kraju zanim znalazłem samochód, który spełniał moje oczekiwania. Dogadałem sprawę z poprzednim właścicielem i po chwili wracałem do domu z wiatrem we włosach - chociaż za ciepło nie było - ale co tam Najważniejsze elementy wyposażenia: - skrzynia automatyczna, - quattro, - skóra, - bixenon, - tempomat, - navi, - bose, - grzanie "4 liter" - pełna elektryka. Dokupiłem windschott'a bo nie było. I tu miałem farta bo znalazłem jedyny oryginalny, który był na portalach ogłoszeniowych. Co prawda musiałem jechać do Gorzowa Wlkp.(100 km) ale to już była czysta przyjemność. Cena - 500 zł. - co stanowi bardzo niewielką część ceny nowego oryginalnego więc cieszyłem się głupi Ten praktycznie nowy z pokrowcem. Plany co do auta to na początek polerka, pranie środka. Następnie zmiana kół na większe - w tej chwili są 17'. Kilka zdjęć POZDRAWIAM .::coti::.
-
[B6 AWX] Moja A4
w sumie mi też juz nie teraz chciałbym 19stki RS6 ori oczywiście. Myśle że na wiosnę będą zamontowane.zamontowane [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:37_________________________________________________Auto sprzedane.... szukam B7
-
[INNE] Mój poprzedni wozik - Kadett GSI
też miałem kiedys GSI Bardzo dobrze wspominam Kadetta, zero usterek, i tylko paliwko sie wlewało i latał, no i te zegary DIGITAL to był szok jak do niego pierwszy raz wsiadłem ... ech ... tak, że z przyjemnościa obejrzałem Twoje zdjęcia
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
zajeb....ta pozdro coti
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]
Witam, Kolorek ciekawy, pierwsze co bym zrobił to dokładki w kolor a najlepiej zmiana przodu na S-line pozdrawiam coti
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
fajny samochód, prezentuje się
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
piękna maszyna