Skocz do zawartości
IGNOROWANY

.:: A4 b7 cabrio by coti ::.


coti1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Po przerwie i rozstaniu z A4 B6 sedan w 2011 roku i ujeżdżaniu Toyot postanowiłem wrócić do ulubionej Marki CCCO :)

Dla przypomnienia poprzedni samochód:

coti_2.jpg

W związku z tym, że od dawna męczyło mnie cabrio postanowiłem po latach zrealizować swoje marzenie.

Wybór padł na 3,0 TDI z automatyczną skrzynią. Oczywiście ilość aut tego typu jest mocno ograniczona więc szukanie było bardzo dłuuuugggiiieee. Obejrzałem sobie naprawdę

kawał pięknego naszego Kraju zanim znalazłem samochód, który spełniał moje oczekiwania. Dogadałem sprawę z poprzednim właścicielem i po chwili wracałem do domu z wiatrem we włosach - chociaż za ciepło nie było - ale co tam :P

Najważniejsze elementy wyposażenia:

- skrzynia automatyczna,

- quattro,

- skóra,

- bixenon,

- tempomat,

- navi,

- bose,

- grzanie "4 liter"

- pełna elektryka.

Dokupiłem windschott'a bo nie było.

I tu miałem farta bo znalazłem jedyny oryginalny, który był na portalach ogłoszeniowych. Co prawda musiałem jechać do Gorzowa Wlkp.(100 km) ale to już była czysta przyjemność. Cena - 500 zł. - co stanowi bardzo niewielką część ceny nowego oryginalnego więc cieszyłem się głupi :)

Ten praktycznie nowy z pokrowcem.

Plany co do auta to na początek polerka, pranie środka. Następnie zmiana kół na większe - w tej chwili są 17'.

Kilka zdjęć

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

POZDRAWIAM

.::coti::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję piękna sztuka, a co do poszukiwań to jest naprawdę ciężko bo same bezwypadkowe, i od niepalącej kobiety jeżdżącej raz w roku do kościoła. Dużo słońca i wiatru we włosach życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedostatnie zdjęcie do kalendarza, a poza tym świetna.. a co do cabrio.. kto nigdy nie jeździł, niech żałuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedostatnie zdjęcie do kalendarza, a poza tym świetna.. a co do cabrio.. kto nigdy nie jeździł, niech żałuje :naughty:

+1

Trzeba tylko uważać na zapalenie zatok:decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde fajny wóz..tez mi sie taki marzy..szkoda że cabriosy są takie nie praktyczne tylko spełniają role zabaweczki ale i tak są świetne.może tez uda mi sie takie cos kiedys kupić.wrzuc jakieś fotki wnętrza.co tam masz ciekawego.kolego z tego co wiem to ta siatka nazywa sie windschott:decayed:.tak czy tak robi robote u ciebie w aucie...zastanawia mnie tylko po jaką cholere powkładali tam nawiewy jak z a3 takie okrągłe.pasuje to jak świni siodło.życze bezawaryjności i wiatru we włosach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kolego z tego co wiem to ta siatka nazywa sie windschott:decayed:......
Masz racje źle to napisałem ;P

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

Środek jak to w Audi. Nic czego byście nie widzieli :)

Zdjęcia:

20140522_130057.jpg

20140522_130208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje przyjemność z jazdy :)

Co do praktyczności to jej nie ma .... ale kogo to obchodzi :P

ps. To nie jest główny samochód w rodzinie ... tylko taki dodatkowy ... tylko dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylko, że w B7 cabrio nie zastosowali takich samych foteli S-line jak w "konserwowej" B7.. tylko takie jak w B6 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ciemne wnetrze..tylko tak jak mówiłem te nawiewy tam takie ni z d*py..zastanawiam sie po jaką cholere to zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te nawiewy jakoś nie drażnią ... w przeciwieństwie do tego uchwytu po telefonie. Jak odkręcę zostaną dziury i trzeba wymieniać "tunel"... ale będzie to jedna z pierwszych rzeczy jakie będę robił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka tylko niech kolega nie szaleje z modem bo auto samo w sobie ma zniewalający urok :-) jestem tez szczęśliwym właścicielem takiej tyle ze 2.0 TFSI i nie zamienię za żadne inne cabrio !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mam zamiaru mocno ingerować w auto. Napewno koła większe będą, te co są na zime zostaną. Reszta będzie szła raczej w kierunku oddtworzenia powiedzmy stanu fabrycznego lub próby dojscia do takiego stanu auta ... środek już wyprany i wyszorowany... teraz zabieram się za nadwozie. Szukam też kół ale tu mam mętlik straszny... 18 czy 19 cali byście wpakowali?? teraz jest 17 ... i raczej będą to koła oryginalne Audi. chociaż jeszcze do końca nie wiem :decayed:

pozdrawiam coti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...