-
A4 B7 cabrio upgrade na S-line.
Witam panowie !! Pomyslamem na upgradem mojego b7 na S-line posiadam silnik 2.0 TFSI ktos moze wie jak jest z zaslepkami i dolotami powietrza ? Wiem co musze wymienic wlacznie ze spryskami tylko jak to tam wyglada wewnetrznie ! Jeszcze co do tylu mam dwie pojedyncze koncowki wydechu czy w S-line dokladka do zderzaka jest inna ? z gory dzieki za info !! pozdr
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
Piekna sztuka tylko niech kolega nie szaleje z modem bo auto samo w sobie ma zniewalający urok :-) jestem tez szczęśliwym właścicielem takiej tyle ze 2.0 TFSI i nie zamienię za żadne inne cabrio !!
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Piekna sztuka w najlepszym kolorze RS !!!!! Az mi galy wywalilo
-
[ A4 B7 Cabrio ] Moja A4 bez dachu !!!!
Srodek jasny musi byc granie jest bardzo spoko to wersja z BOSE takze naprawde jak podpialem radio to odrazu odeszlo mi zmienianie glosnikow. Fotele na pradzie juz zakupione tylko ze byly czarne wiec czas jak pozwoli to przekladki beda i robienie z dwoch zestawow jednego kolo ogien musi byc
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piekna sztuka !! i jeszcze w moim ulubionym kolorze !!! az milo popatrzyc.
-
[ A4 B7 Cabrio ] Moja A4 bez dachu !!!!
W holandii mapa wgrana w firmie tunex : Chiptuning Tunex Automotive BV Musze poszukać wykresu
-
[ A4 B7 Cabrio ] Moja A4 bez dachu !!!!
Kolejnosc musi byc zachowana juz mam przerabane hehehe. zakupiona na polaku w zeszlym roku na jesien od polki ktora jezdzila nia tylko po DE takze jak niemiec 138 tys miala przy zakupie.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Idealna taka jakiej szukam !!! jakby kolega wystwial na sprzedaz prosze o znak !!!
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Baaaardzo ladny woz :)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Piekna sztuka !!!!
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
~Kozak straszny !!!! az milo popatrzyc
-
[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic
Bardzo fajne szkoda tylko ze nie w kombiku bo taka bym przyjal z radoscia
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Bardzo ladnia, taka na pelnym ledzie i w automacie i odrazu ja od Ciebie przejmuje hehe
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Piekna sztuka az milo popatrzyc z checia bym taka przyjal tylko na automacie do kompletu pod moje a4 cabrio
-
[ A4 B7 Cabrio ] Moja A4 bez dachu !!!!
Do wgladu koledzy moje A4 cabrio praktycznie bez modow poza mapa na 260 koni, kolami 19 cali i stacja medialna Kenwood DNX7230DAB. Jesli macie jakies pomysly na modyfikacje to zapraszam do komentowania !! za pomordowane owady na fotkach nie odpowiadam :facepalm: