Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ A4 B7 Cabrio ] Moja A4 bez dachu !!!!


Ludzie

Rekomendowane odpowiedzi

Do wgladu koledzy moje A4 cabrio praktycznie bez modow poza mapa na 260 koni, kolami 19 cali i stacja medialna Kenwood DNX7230DAB.

Jesli macie jakies pomysly na modyfikacje to zapraszam do komentowania !!

DSC00042.jpg

DSC00043.jpg

DSC00044.jpg

DSC00046.jpg

DSC00047.jpg

DSC00047.jpg

DSC00048.jpg

DSC00049.jpg

DSC00050.jpg

DSC00051.jpg

DSC00052.jpg

DSC00053.jpg

DSC00055.jpg

DSC00056.jpg

DSC00057.jpg

DSC00058.jpg

DSC00059.jpg

za pomordowane owady na fotkach nie odpowiadam :):facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna siedzi i się nudzi, a Ty robisz zdjęcia samochodu :facepalm:

:decayed:

Ładny, świeżo sprowadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnosc musi byc zachowana ;) juz mam przerabane hehehe. zakupiona na polaku w zeszlym roku na jesien od polki ktora jezdzila nia tylko po DE takze jak niemiec 138 tys miala przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dachu?! No to rzeczywiście skromne wyposażenie :whistling: Bardzo fajne autko no i mocy nie brak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolega ma za mape? Ze tylko na programie 260 kucy wypluło? W jakiej firmie...

Cabrio.. Ładniutkie :naughty:

W holandii mapa wgrana w firmie tunex : Chiptuning Tunex Automotive BV

Musze poszukać wykresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, ale sekcja:slina:

Bardzo ładne autko. Klasyczna bryła która się bardzo powoli starzeje. No i jeździsz ciągle najnowszym modelem:wink: Kolor tapicerki pod kolor włosów.:decayed:

Do tego grania jak były jeszcze głośniki zmienione, to wogóle bajka.

O napędzie tez złego słowa nie można powiedzieć. Mało ludzi skarży się na tfsi czy multi w B7:jerk:

Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Sline w tym akurat aucie nie musi być koniecznie. Fele jak na moje może trochę za ekstrawaganckie do całości. Ja bym fotele na ful wypasie założył, i lansował się po mieście:grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek jasny musi byc :) granie jest bardzo spoko to wersja z BOSE takze naprawde jak podpialem radio to odrazu odeszlo mi zmienianie glosnikow. Fotele na pradzie juz zakupione tylko ze byly czarne wiec czas jak pozwoli to przekladki beda i robienie z dwoch zestawow jednego kolo ogien musi byc ;):whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc spadła z 260 na 238 km, czy jest błąd w opisie?

A powiedz jak Ci się jeździło na 19 i ile ciśnienia miałeś przód/tył, u mnie na 1BV jest strasznie twardo

Edytowane przez impulse1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na 1bv jest bardxo twardo, teraz jak mam gwint weiteca to narzekam że jest zbyt miękko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka niezła masz laleczke ;D
Powiedz mi jaki moduł zastosowałeś do podłączenia radia?
Działa ci sterowanie z kierownicy?
Też mam A4 B7 cabrio i muszę zacząć od zmiany radia bo standardowy concert bodajże wersja 2 (bo auto z 2008) wpienia mnie niemiłosiernie ;/

A i zapomniał bym aby zmienić głośniki w drzwiach potrzeba demontować całe boczki? Muszę wiedzieć bo zanim zacznę coś dewastować wole się upewnić :)


Siemka niezła masz laleczke ;D
Powiedz mi jaki moduł zastosowałeś do podłączenia radia?
Działa ci sterowanie z kierownicy?
Też mam A4 B7 cabrio i muszę zacząć od zmiany radia bo standardowy concert bodajże wersja 2 (bo auto z 2008) wpienia mnie niemiłosiernie ;/

A i zapomniał bym aby zmienić głośniki w drzwiach potrzeba demontować całe boczki? Muszę wiedzieć bo zanim zacznę coś dewastować wole się upewnić :)

Jaki masz silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to pewnie 2.0tfsi trochu szkoda, że automat , środek prawie jak u mnie ;) ogólnie fajna furmana, co do sterowania to pewnie nie działa mu bo ponoć tylko z fabrycznym radiem działa choć ktoś tam pisał, że są jakieś moduły czy cuś do niektórych radyjek firmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to pewnie 2.0tfsi trochu szkoda, że automat , środek prawie jak u mnie ;) ogólnie fajna furmana, co do sterowania to pewnie nie działa mu bo ponoć tylko z fabrycznym radiem działa choć ktoś tam pisał, że są jakieś moduły czy cuś do niektórych radyjek firmowych.

Zgadza się, sma właśnie jestem na etapie zmiany radia i już pogrzebałem w temacie. i Faktycznie można dokupić modół dzięki któremu będzie działało sterowanie z kierownicy. Cena około 200-300zł troche sporo jak za pęczek kabelków no ale cóż.. :)

Jak tylko zamontuje u siebie dam cynk jak to działa i czy są jakieś problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...