Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co przywieźć z USA...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
woziłem już trochę elektroniki jakies 4-5 lat temu.... i ogólnie nie było problemu. Ale wszystko woziłem bez oryginalnych pudełek... i o żadnym cle nie było mowy. Wszystkiego miałem po jednej sztuce. Jeden aparat, obiektyw, wzmacniacz i laptopa. Wszystko miałem przy jednym locie i miałem nawet osobistą kontrolę.... Nikt się nie czepiał... Wszystko na własny użytek. Teraz coś się zmieniło w prawie?

Nie wiem tego z doświadczenia ale chciałem ściągnąć parę rzeczy i czytalem trochę na forach. Chodzi o to, że raz złapia a raz nie. Podobno nawet laptopa moga odpalic i sprawdzic czy masz na nim np jakies rzeczy osobiste typu zdjecia zeby potwierdzic ze to nie na handel tylko dla ciebie. Tak samo jak bedziesz mial paragony to moga na ich podstawie naliczyc oplaty.

Z drugiej strony celnicy to tez ludzie i sprawdzaja pewnie jedna osobe na dziesiec.

Chodzilo mi o to ze moze byc taka mozliwosc ze trzeba bedzie zaplacic clo i podatek a wtedy to cale sciaganie malo oplacalne.

wysłane kurierem

Opublikowano

w zeszłym roku wracałem przez Frankfurt to trzepali wszystkich, mieli chyba jakis ...ujowy dzien :facepalm:

l-topy, zegarki, telefony, aparaty

miałem ze sobą rocznego netbooka to przyszedł jakis pajac i sprawdzał kiedy został odpalony

przede mna stał facet któremu przy odprawie zadzwonił telefon, wyciągnął i-phona 4 i też sie doyebali :polew::polew::polew:

ja nic nie miałem bo wszystko poszło paczką :whistling:

Opublikowano

Ooo może ja bym rozejrzał się za jakimś zegarkiem :hi:

Opublikowano
w zeszłym roku wracałem przez Frankfurt to trzepali wszystkich, mieli chyba jakis ...ujowy dzien :facepalm:

l-topy, zegarki, telefony, aparaty

miałem ze sobą rocznego netbooka to przyszedł jakis pajac i sprawdzał kiedy został odpalony

przede mna stał facet któremu przy odprawie zadzwonił telefon, wyciągnął i-phona 4 i też sie doyebali :polew::polew::polew:

ja nic nie miałem bo wszystko poszło paczką :whistling:

Tylko ciekawe jak to się ma we Frankfurcie bo wydaje mi się, że cło i podatek mogą tylko i wyłącznie dowalić w PL?

wysłane kurierem

Opublikowano

jestes w błedzie Kolego, tutaj nie chodzi o DE czy PL tylko o Unię

Opublikowano
jestes w błedzie Kolego, tutaj nie chodzi o DE czy PL tylko o Unię

OK :thumbsup:

wysłane kurierem

Opublikowano

Można by złożyć kiedyś zamówienie na telefon ?

Gdzieś po wakacjach chciałbym zakupić Sony Xperia Z.

Duża jest przebitka względem cen w Polsce ?

Opublikowano

na Iphonie 4s lub 5 bedzie przebicie

mają tym wytapetowane ściany w sklepach :facepalm:

samsung tam [praktycznie nie istnieje

Opublikowano

Xperie Z robi Sony

Opublikowano

wiem kto to robi, pisze Ci na czym zarobisz

Opublikowano

Czyli jak już to Iphone ?

Opublikowano

jak najbardziej, 4S jest tak popularny że nikt nie chce sie tego pozbywac

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zobacz na dostepnosc

Opublikowano

Jedyny minus jest taki, że nie będę mógł wysłać go na gwarancję do serwisu w Polsce ?

Można prosić założyciela tematu o cenę 4S

Opublikowano

to chcesz dla siebie czy na handel ?

Opublikowano

Dla mnie

Opublikowano

kamerkę go pro hero 3 ;)

Opublikowano
Jedyny minus jest taki, że nie będę mógł wysłać go na gwarancję do serwisu w Polsce ?

Można prosić założyciela tematu o cenę 4S

ceny 4S w Usa

iphone 4s | eBay

Opublikowano

Więc chyba mniej więcej to samo co w Polsce ?

Opublikowano
  • Autor

widzę, że teraz cieżko zarobić na elektronice... jest naprawde małą różnica w cenie, a tracisz gwarancje... jeśli ktoś coś chce konkretnego i będzie się opłacało tak bym mógł "parę" groszy zarobić i kupujący miał by dobrą cenę to dawajcie na priv z konkretnymi propozycjami.

Opublikowano

Pamietajcie ze to juz nie sa czasy komuny i wystarczy wejsc na bestbuy.com i zamowic sobie do domu co sie zywnie podoba. Handlarze nie maja uuz takich przebitek jak kiedys. Moze z chin by sie jeszcze oplacalo cos sciagnac, chociaz tam tez coraz drozej :)

wysłane kurierem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.