Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o odebranie części i wysyłkę.


mazurk93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prośbę jestem w stanie nawet zapłacić takiej osobie , chodzi o sprawdzenie części czy nadają sie do założenia bez malowania AUDI A4 B5 BŁOTNIK LEWY PRZOD LZ5T (3069382020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AUDI A4 B5 DRZWI PRAWY PRZÓD LZ5T (3069413449) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oraz odbiór i wysyłkę , ponieważ osoba to sprzedająca w żaden sposób nie chce sie dogadać na wysyłkę. Czekam na odpowiedź , może ktoś jest z jego okolicy i wysłał by to do mnie a ja bym pokrył wszelkie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie znasz nikogo kto ma umowe podpisaną z kurierem to byś kuriera po to swojego wysłał i problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie znasz nikogo kto ma umowe podpisaną z kurierem to byś kuriera po to swojego wysłał i problem z głowy

Ale tu chodzi o to, że towar można odebrać tylko osobiście :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrozumiałem po prostu że gościu nie chce się bawić w pakowanie dużych rzeczy i dlatego nie wysyła ale jak bys pogadał to może na twoją odpowiedzialność by wysłał,zadzwoń pogadaj toż to też człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrozumiałem po prostu że gościu nie chce się bawić w pakowanie dużych rzeczy i dlatego nie wysyła ale jak bys pogadał to może na twoją odpowiedzialność by wysłał,zadzwoń pogadaj toż to też człowiek

handlarzyna to nie czlowiek:kox: oni maja inne zasady w zyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...