[B5 AKN] Problem z kluczykiem - chyba centralny zamek

Grzegorz76

Witam. W kluczyku są 3 opcje, zamykania, otwierania i otwierania tylko bagażnika. Otóż otwieranie bagażnika nie działa. W instrukcji obsługi podczas naciśnięcia przycisku z bagażnikiem przez 2 sekundy powinien się odblokować i dać otworzyć. U mnie to nie działa, błysną tylko migacze ale bagażnika nie da się otworzyć..., druga sprawa to domykanie lub otwieranie okien podczas otwierania lub zamykania auta z pilota. W instrukcji obsługi napisano, że dłuższe trzymanie zamykania lub otwierania auta powoduje zamykanie lub otwieranie okien. U mnie to nie działa z pilota. Działa tylko gdy włożę kluczyk w drzwi.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam :hi:

Z tym domykaniem szyb to u mnie działa tylko gdy jestem naprawdę blisko samochodu (max 3m)... Może i u Ciebie tak jest.

Nie do końca rozumiem dlaczego, ale tak juz jest - może z większej odległości łączność jest przerywana i nie ma wymaganego czasu przytrzymania.

Pozdrawiam, RS

Próbowałem i z daleka i z bliska i nawet z wewnątrz... i nic... [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 09:35 _________________________________________________Może trzeba dostroić jakoś pilota bo ma zaprogramowane tylko otwieranie i zamykanie wszystkiego, może resztą trzeba jakoś zgrać a jeżeli tak to jak to zrobić? Pomoże ktoś? ;)

Witam

Trzeba przede wszystkim sprawdzić czy nie ma błędów w sterowniku centralnego zamka ,lub modułu komfortu

jeżeli takowy posiadasz :wink4:.

no i opcja :szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html

i jeszcze http://www.a4-klub.pl/smf/domykanie_szyb_z_kluczyka-t1466.0.html;

No ja kupiłem auto 2 miesiące temu, nie wiem czy on jest oryginalny..., mam nadzieję, że tak...[br]Dopisany: 06 Lipiec 2008, 09:57 _________________________________________________Ale ja nie mam komputera PAWEŁ, a gdybym pojechał do warsztatu na komputer to by mi to ustawili?

Pisz najpierw tu:http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/ -myślę że ktoś się znajdzie z vagiem.

Póżniej jedż wydawać kasę na meechanika :confused4: