Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill B7 przód - czy ktoś wie jaki mam ? wymiana na inny od sline ?


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam audi a4 sline b7 . Jak chcecie to załącze zdjęcie z przodu.

Jest to pełny sline ( ale w środku ) tzn. czarna podsufitka, fotele , etc.

Natomiast z zewnątrz już nie. Tzn mam tylko znaczki np na grilu sline, z boku itp.

Grill jest z pręgami podłużnymi. I tu moje pytanie. ( ale np zaczep rejestracji jest taki że jest nakładka , która jst w srodku skrcana czyli nie do tablicy rejestracyjnj a w atrapę.

Chciałbym wymienić grilla (atrape ) na taką prawdziwą z Sline ( pionowe pręgi ) , albo od s4 albo quattro chrome.

I czy mogę po psotru jakoś to zdemontować i czy podejdzie od innych modeli sam grill ?

Nie chce zderzaka wymieniać , bo pewnie musiałbym lakierować itp.

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz orginalny zderzak S-line to ci podejdzie inna atrapa od S-4 też siądzie oczywiście że da sie zdemontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 zderzak S4 a s-line to ten sam tylko inny jest Grill . I nie będzie pasować grill s-line/S4 do zwykłego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj:

gość miał normalny zderzak i założył grill s-line a założył by też od S4 bo przeciął o jedno przęsło i stał się mniej wysoki.

Z co do tej atrapy zmienić atrapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary odpowiem ci tak bo widzę że chcesz a nie bardzo cię stać na taką przemianę zderzak ładny S-line kupisz od 400 wzwyż zwykły!(może tarfisz coś taniej) pod spryski będzie droższy do tego trzeba dodać kratki lewą prawą po 100zł może trafisz no i grill, ja taki sprzedałem ori S-line za 700zł (od S4 jest dużo droższy) no i do tego dochodzi ci malowanie zderzaka jak nie masz kasy wyrzucić na raz to zbieraj i zrób moda jak należy a nie zapatruj się na wiejski tuning!

Na pociesznie mogę ci tylko powiedzieć że halogeny ze zwykłego zderzaka siadają do zderzaka S-line.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem lakierowaną org nakładke na tablice do A4 B7 niestety nie pasuje do mojego grila ;/

1zvsoq1.jpg

2du9hc9.jpg

Jakieś rady? Czy musze kupić zwykłą szara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić do grila sline bo jak sam zauważyłeś poza samym grilem również mocowanie blendy się różni. Blenda do sline ma od góry zaczepy a od dołu 4 torxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...