Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o poradę-koła do A4 B8???


benm323

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę. Planuję zakup felg do A4 B8 2009. Nie wiem, czy fele z poniższego linku będą pasiły. Nie mogę nigdzie znaleść po nr kat: 4F0601025DC czy mają otwór na 66,1mm. Jeszcze raz bardzo proszę o poradę.

KOMPLET ORYGINALNYCH KÓŁ AUDI A6 S-LINE 2011 ROK (3089584730) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny pasować, otwór centrujący jest ten sam 66,6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx dzieki za odp. Mam wątpliwości, ale już je kupiłem zobaczymy jak przyjdą. Znalazłem informację w necie, że A6 od 2011 dopiero mają 66,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to wszystkie polifty A6 C6 mają 66,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok ale ta jedna opona to nie do jazdy już ... pozdr

Nawet dwie..

ale jak pozostałe dwie opony idealne to i tak cena dobra.

Felgi fajne ,dzieki temu ze z a6 masz 5mm dystans gratis:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dzisiaj, ale niestety nie pasują. Wyczytałem, że dopiero od 2011 są 66,6mm, a tak to 57,1(poniższy link mówi co innego, jednakże gość nap. należy się upewnić..). Czeka mnie toczenie. Nie wiem jak to wyjdzie i na ile zrobić większy otwór. Ma ktoś w tym doświadczenie? Jedna z felg ma draśniętą krawędź, więc tak jak w opisie "wizualnie idealne..." nie są, ale przeżyje.

Audi A6 Klub Polska :: [ALL] Dobr opon oraz felg

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 21:55 ----------

Na dodatek z 4 kół jedno tylko jest proste. Spaliłem się, więc przestrzegam wszystkich przed kupnem na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu to oddał.

Masz na to ustawowo 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dzisiaj, ale niestety nie pasują. Wyczytałem, że dopiero od 2011 są 66,6mm, a tak to 57,1(poniższy link mówi co innego, jednakże gość nap. należy się upewnić..). Czeka mnie toczenie. Nie wiem jak to wyjdzie i na ile zrobić większy otwór. Ma ktoś w tym doświadczenie? Jedna z felg ma draśniętą krawędź, więc tak jak w opisie "wizualnie idealne..." nie są, ale przeżyje.

Audi A6 Klub Polska :: [ALL] Dobr opon oraz felg

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 21:55 ----------

Na dodatek z 4 kół jedno tylko jest proste. Spaliłem się, więc przestrzegam wszystkich przed kupnem na odległość.

Szkoda gadać, tez bym oddał za taką akcje,choc pewnie koszta wysyłki wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiozłem koła do sprawdzenia na maszynie-wszystkie krzywe. założyłem spór na All, bo te 10 dni na zwrot jest jakbym kupił od firmy, ale od prywatnej to już nie. Dodatkowo jedna z niby dwóch dobrych opon do wyrzucenia. Koszt wytoczenia i prostowania 400zł.+teraz muszę opony dokupić i wyjdzie ponad 4000 zł. Do sprzedającego mam ponad 600 km. Jakbym miał bliżej to od razu jej (bo to babka-ma jeszcze wystawione takie same za 3390)) to wiozę, a tak wyślę kurierem i ani kasy ani kół. Miał ktoś taki przypadek-proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...