Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy to przepustnica cos nie teges


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki dziwny objaw otóż po włożeniu używanej przepustnicy obroty na jałowym biegu sa na zegarze ponad 1100 czasem spadają do 950 i gdy wcisnę pedał gazu raptownie z minimalnych obrotów silnik sie przydławi błędów niema na silniku ale czy to przepustnica jest powodem tego dodam jeszcze ze była adoptowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiąłeś dokładnie wszystkie kostki i to może przypływka już siada, sprawdzałeś parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pospinałem przepływka podobno dziala bo mechanik jak sprawdzał to jakieś parametry pokazywała ale nic nie mówi ze jest zła

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 20:17 ----------

chyba doszedłem co jest nie tak z tą przepustnica otóż numer seryjny różni sie o jedna literkę wiec prawdopodobnie jest pod inny komputer silnika i złe dane szczytuje ale to tylko moja teoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

056133063H taka powinna być a ja miałem używkę 086133063 i taką założyłem wiec sadze ze ona ma inne parametry dlatego to szalało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ty ją masz bo tych numerów nawet wujek google nie wie co to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak niema jak sa to jest oryginalny numer przepustnicy

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

tam sie pomyliłem w jednym 056133063

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj dokładnie pod spodem napisałem ze sie pomyliłem i napisałem prawidłowy numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to według wujka google jest to przepustnica od 1,8 dokładnie od ADR czyli taka jak moja, twój motor raczej jej nie obsłuży choć jest taka sama to jednak inna, sprawdzisz to przekładając przepustnicę od jakiegoś ADP, wtedy będziesz miał pewność. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taką miałem w adp w starszym roczniku aby rużnica miedzy tymi przepustnicami jest w literce (H) a niewiedzeniem ze mogły inne mieć parametry i komputer sterujący silnika wiec dlatego sie przekonałem ze sa inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...