Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ori przetwornica. Czym zastapic?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.

Opublikowano

kup KOITO

bardzo wytrzymała na "oryginalne podróbki"

Opublikowano
  • Autor

moze jeszcze jakies inne istnieja?

Opublikowano

pewnie że są inne marki...

pytanie dlaczego chcesz zmienić, co sie stało??

Opublikowano
  • Autor

znaczy sie miga mi lewa lampa i nie sa to zerniki bo przekladalem

Opublikowano

Kolego ja miałem to samo i kupiłem ori używkę na allegro i jestem zadowolony.. :)

Opublikowano

te przetwornice KOITO spojrzałem na alledrogo nie ma do audi wieć czym sie kierować wybierając taką przetwornice ??tym ze ma być do p[alników d1s??

Opublikowano

nie ma, bo to nie są oryginalnie montowane

z racji tego że są bardzo wytrzymałe na podróbki, warto pomyśleć o nich przy wymianie uszkodzonej.

po pierwsze musisz wiedzieć że z racji kształtu nie będzie pasować do oryginalnej wnęki w lampie, trzeba troszke pomyślećnad wpasowaniem

ale jeśli masz zamiar autem trochę pojeździć warto zamontować

co do palnika to, tak poszukaj z D1S, ale to też nie ma takiego znaczenia dla kogoś kto choć trochę ma żyłkę do przeróbek

Opublikowano

rozumie ale jak przerobić lampe z palnika d1s na d2s???orientujesz sie gdzie wkłkadaja ta przetwornice koito??

Opublikowano

w audi masz dwa miejsca gdzie są zamontowane przetwornice, pod lampą i w deklu lampy

zobacz u siebie, jak to wygląda.

ja po zakupie lamp u @Gwerty musiałem wpasować tę przetwornice pod lampę, było trochę rezania ale dało rady, uszczelniłem połączenia i jestem zadowolony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
moze jeszcze jakies inne istnieja?

Ja zrobiłem tak wprawdzie w B6 ,ale... może się przydać i w B7

Kupiłem tutaj

M-Tech - Kontakt

i wynegocjowałem rabat dla nas - na hasło a4-klub.pl (ceny hurt)

kupiłem ją za kwotę 100zł na w/w hasło

imag0223x.jpg

imag0226l.jpg

Opublikowano

rotces, mialem te same przetwornice canbus i tak samo zrobione i w aucie a4 b6 2.5Tdi jakos to wszystko dzialalo, zmienilem autko na a4b6 1.8T i zaczeło coś siać błedami i wyskakiwac komunikaty ABS ESP podczas wlaczania swiatel. wiec wywalilem te przetwornice i jezdze poki co na zwyklych H7 i nie mam tego problemu z bledami, wiec mysle ze moze te przetwornice nie sa takie idealne. Zakupilem na alledrogo przetwornice Koito z Toyoty i jak bedzie cieplo zaczne rezać w lampach, fakt bedzie trzeba ciac itp bo te przetwornice są szersze ale powinno sie udać, a tak jak kazdy powie z tymi przetwornicami Koito mozesz stosowac najtansze zarniki bez zamartwiania sie czy zaraz przetwornica nie padnie, a niestety ori przetwornice Valeo to kupa :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.