Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamuła do 3 tyś obrotów, z dnia na dzień.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam 1,9tdi 110km AFN po programie, do wczoraj auto super się zbierało, ciągnęło od samego dołu, zero problemu.

Dzisiejszego ranka, po odpaleniu totalna zamuła, mocy do 2800-3000 rpm jak na trybie awaryjnym a potem znów szatan. :)

Nie mam jeszcze logów, dopiero na weekend. Sprawdziłem na szybko turbo, gruszka chodzi idealnie(sprawdzałem dodatkowym wężykiem), łopatki w turbie na pewno niezapieczone, natomiast wężyk od czujnika, który wchodzi do gruszki nie zasysa jak powinien, i sztangielka nie robi najmniejszego ruchu. Co według waszych magicznych szklanych kul może się dziać? Czujnik nawalił? Bo przepławkę raczej wykluczam, nie mogła się posypać na postoju...

Opublikowano

Sprawdz czy dochodzi podciśnienie do zaworu jeżeli tak to N-75, jeżeli nie dochodzi to sprawdz cały układ podciśnienia.

Opublikowano
  • Autor

Ok, racja, sprawdze czy dochodzi podciśnienie i wtedy okaże się czy to ten N75

Opublikowano
Sprawdz czy dochodzi podciśnienie do zaworu jeżeli tak to N-75, jeżeli nie dochodzi to sprawdz cały układ podciśnienia.

jak sie to sprawdza??

Opublikowano
Sprawdz czy dochodzi podciśnienie do zaworu jeżeli tak to N-75, jeżeli nie dochodzi to sprawdz cały układ podciśnienia.

jak sie to sprawdza??

Np. sprawdż weżyki czy szczelne lub podmień na inny zaworek to tak na początek

Opublikowano
  • Autor

a pompa vacu?

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 19:56 ----------

Panowie, udało się zlokalizować usterkę. Powodem całego zjawiska był na wpół trzymajacy się wężyk od podciśnienia wychodzący z N18 a potem trójkika.

Spowrotem TDI z dwiema czerwonymi literkami :D

Opublikowano
a pompa vacu?

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 19:56 ----------

Panowie, udało się zlokalizować usterkę. Powodem całego zjawiska był na wpół trzymajacy się wężyk od podciśnienia wychodzący z N18 a potem trójkika.

Spowrotem TDI z dwiema czerwonymi literkami :D

TDI z jedną czerwoną literką :D dwie czerwone to już PD :)

Mam prosbe kolego :) Wymieniałeś wszystkie wężyki czy tylko ten uszkodzony? Interesuje mnie jaka jesty srednica tych węzyków :) są tej samej co do przelewu ??

Opublikowano
  • Autor

Jedną czerwoną literkę miałem przed programem, teraz mam dwie :P

Kiedyś wymieniałem wszystkie wężyki, średnic nie pamiętam, ale na pewno ten jeden większy jest standardowym paliwowym, dostaniesz w każdym motoryzacyjnym, a drugi jest ciut węższy, średnicy nie znam.

Mój po prostu się wypiął, może na jakiejś dziurze itp, nie wiem, ale cholernie cieszę się, że spowrotem hula :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.