Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski leją ??


MATI766

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie są objawy lejących wtrysków , podejrzewam wtryski bo trochę dużo mi pali i wydech co wypoleruję to jest zasrany sadzą auto ma ori przebieg 245tys serwis do maja 2012 i wątpię żeby wtryski lały ale na to wygląda dawka jest 4,2/4,4 zapłon 50 rozrząd sprawdzony ,termostat normalnie trzyma, filtr paliwa wymieniony a spalanie w granicach 7 -8l trasa teraz w zimę krótkie dystansy 20km w jedną stronę do pracy

Wcześniej miałem passata b5 afn i palił na tej trasie w zime 6;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompowtryski masz? jesli tak to na krotkich odcinkach to normalne spalanie afn i 90 km tdi pala o wiele mniej od PD.kolega mial paska b5 na PD palil mu 8 drugi ma B6 i tezb okolo 7,5 a wydech to para wodna z sadza nie zdazy sie wypalic bo nie zlapie temp,wysokiej i kapie wtedy, mam to samo w mojej b5 AHU

Lejace wtryski przede wszystkim kopcil by na czarno i troche mocy stracil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja mam 1,9 110km AVG to jest zwykła pompa wtryskowa nie pd

Zdaje mi się ze na mocy trochę stracił i niedawno zauważyłem ze jak przyśpieszam na 5 biegu od 70km/h to w granicach 1800 -2000 obr tak jakby przerwał przydusił sie ale jest to ledwo co wyczulane nie że aż hamuje czy coś w tym stylu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopcenie, nierówna praca po odpaleniu, woń niespalonego paliwa - to tak w wielkim skrócie jak bardzo leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie dymienia to o wtryskach mówicie że leją gdy kopcenie występuje ciągle tzn wcisnę pedał gazu np do 2 tys. i trzymam i cały czas z rury czarno? Bo podczas redukcji i dawania autu tzw "buta" po dłuższej jednostajnej jeździe to chwilowe zadymienie jest wynikiem nazbierania się "sadzy" w tłumiku, a Kolega założyciel posta i zarazem NOWICJUSZ żeby dobrze was zrozumiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...