Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi 19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc! ma ktos fotki jak wyglada audi a4 b6 na 19 calowych felgach na orginalnym zawieszeniu? wiem ze to sa duze koła ale nie mam jeszcze kasy na inne zawieszenie a jest mozliwosc kupic 19! pytam bo jakis czas musiałbym bujac sie na tych 19 z ori zawieszeniem! podeslijcie jakies fotki! pozdrawiam! :grin:

Opublikowano

Kolego w google jak poszukasz to jest kilka sztuk na zwykłym zawieszeniu i 19.. :wink:

Opublikowano
  • Autor

na google wyskakuje wszystko co obnizone! chciałem zobaczyc jak to wyglada bo zawieszenia jeszcze nie ma! :slina:

Opublikowano

zobacz do wątku Pablo, on miał 19 i chyba pod koniec na ori zawieszeniu :wink:

Opublikowano
zobacz do wątku Pablo, on miał 19 i chyba pod koniec na ori zawieszeniu :wink:

PABLO ma B5 a kolega B6:wink: Zawias ori(1BE) + 19` to porażka stylistyczna:kwasny:

Opublikowano
zobacz do wątku Pablo, on miał 19 i chyba pod koniec na ori zawieszeniu :wink:

PABLO ma B5 a kolega B6:wink: Zawias ori(1BE) + 19` to porażka stylistyczna:kwasny:

Swojego czasu zalozylem w swojej B5 19" na ori 1BE bo nie moglem się doczekać. I jak zobaczyłem efekt to zdjalem je szybciej niż zakladalem taka koza była:) kilka dni później auto stało już na gwincie.

Wiem ze kolega pyta o B6 ale efekt 19" + ori zawias wygląda podobnie jak w B5

Opublikowano
  • Autor

czyli już wiem ze na ori 19-stki nie ma sensu! trzeba wszystko po kolei! :decayed:

Opublikowano

Jak coś Panowie to mam ładne 19-stki na sprzedaż.

Pzdr

Opublikowano

kolego, najpierw założyłeś temat, że chcesz zakładać felgi 20" do swojego auta i była tam duża dyskusja i jak widać wyszły z tego nici. teraz założyłeś temat że chcesz zakładać 19" i znów nici. kiedy pojawi się temat że chcesz zakładać 18"?

aha, nie licze tego tematu który założyłeś o szerokości felg....

Opublikowano
  • Autor

człowiek uczy się na błędach! zielony byłem na ten temat! na początku chciałem poprawić wygląd wizualny auta ale dzięki podpowiedziom i opisach co daliście wiem już trochę więcej! prędzej nie wiedziałem co to et jaka szerokość dobrac,wiem ze trzeba tez patrzeć na wytrzymałość i dobrej marki opony! dziekuje wam za odpowiedzi! nie gnebcie mnie za to! :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.