Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Mój srebrny golas.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Postanowiłem się pochwalić swoim autkiem. Rok produkcji 2003.

Na chwile obecną auto to golas, ale nie odczuwam braku niektórych rzeczy bo najważniejsze są a inne wkrótce będą tylko lepsza pogoda się zrobi:naughty:. Auto zakupiłem niecały rok temu i tak sobie śmigam od tego czasu. Wymieniłem rzeczy, które już się zużyły z biegiem czasu.

Z wyposażenia na chwile obecną:

-Silnik AVF 1,9 TDI przebieg 237kkm i rośnie. (zrobiony chip na jakieś 160-170, ale jeszcze nie hamowany więc jak tylko coś zrobię w tym kroku to od razu się pochwale :wink:)

-skrzynia 6 biegów

-klimatronic jak w każdej :wink:

-środek czarny soul

-2x elektryczne szyby :wink: (tył się kompletuje i na wiosnę trzeba będzie dołożyć)

-tempomat

-radio na kasety :grin: + emulator mp3 w schowku

W planach:

-środek s-line (podsófitka + fotele b7)

-kierownica 3-ramienna

-przyciemnianie szyb

-hamulce 320mm

-zawieszenie s-line

-obwódka grilla w czerń

-środek lamp malowany na czarno

Foty robione tak na szybko :decayed:

e66ebad01a158905m.jpg

e8bc5d52f1328572m.jpg

Przymiarka do lata :banan:

57262d8579af1ea6m.jpg

No i niestety ale już ktoś próbował sobie pożyczyć :facepalm:. Na szczęście się nie udało:wink:

6eeec1843e2a3993m.jpg

dd0e91d6064c504bm.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niby golas ale i tak plany gites :wink:

Opublikowano

Z ulicy próbowali zawinąć auto ??

Opublikowano

dobrze że nie udało się pożyczyć fury

poza tym fajna furka w sumie taka jak moja :)

że też do audi ładowali te kaseciaki :/

Opublikowano
Witam.

Postanowiłem się pochwalić swoim autkiem. Rok produkcji 2003.

Na chwile obecną auto to golas, ale nie odczuwam braku niektórych rzeczy bo najważniejsze są a inne wkrótce będą tylko lepsza pogoda się zrobi:naughty:. Auto zakupiłem niecały rok temu i tak sobie śmigam od tego czasu. Wymieniłem rzeczy, które już się zużyły z biegiem czasu.

Z wyposażenia na chwile obecną:

-Silnik AVF 1,9 TDI przebieg 237kkm i rośnie. (zrobiony chip na jakieś 160-170, ale jeszcze nie hamowany więc jak tylko coś zrobię w tym kroku to od razu się pochwale :wink:)

-skrzynia 6 biegów

-klimatronic jak w każdej :wink:

-środek czarny soul

-2x elektryczne szyby :wink: (tył się kompletuje i na wiosnę trzeba będzie dołożyć)

-tempomat

-radio na kasety :grin: + emulator mp3 w schowku

W planach:

-środek s-line (podsófitka + fotele b7)

-kierownica 3-ramienna

-przyciemnianie szyb

-hamulce 320mm

-zawieszenie s-line

-obwódka grilla w czerń

-środek lamp malowany na czarno

Foty robione tak na szybko :decayed:

http://images47.fotosik.pl/1753/e66ebad01a158905m.jpg

http://images36.fotosik.pl/411/e8bc5d52f1328572m.jpg

Przymiarka do lata :banan:

http://images44.fotosik.pl/628/57262d8579af1ea6m.jpg

No i niestety ale już ktoś próbował sobie pożyczyć :facepalm:. Na szczęście się nie udało:wink:

http://images49.fotosik.pl/1832/6eeec1843e2a3993m.jpg

http://images33.fotosik.pl/596/dd0e91d6064c504bm.jpg

witam qrde szkoda drzwi i tapicerki ;/ współczuję Ci P.S jakby mi ukradli ja bym się nie martwił , idę na policję i czekam aż punkcik na gps-u stanie :D no i wtedy do dzieła razem z Policjantami , gps jest jest drogi góra 500zł razem robocizną najlepiej kup taką co ma baterię , jak ci obecną zasilanie od akumulatora to gps nie podziała , dlatego lepiej żeby gps miało swoją baterię i podziała dobre 8 góra 9 godzin po odcięciu prądu z akumulatora.

Pozdrowionka....

pozdrowienia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no spod bloku :kwasny: rano wyszedłem na kacu i szybko wytrzeźwiałem jak zobaczyłem wytargana tą dziurę. Na szczęście stała. No i przyszła wiosna i już na aucie lampy z czarnymi środkami i nowe koła :decayed: zdjęcia w niebawem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.