Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tylny nawiew w tunelu srodkowym


jelo

Rekomendowane odpowiedzi

potrzeebuje z elsy lub foty czesci do zamontowania tylnego nawiewu w tunelu srpodkowym poniewaz obecnei mam tam polke a lanuje zamontowac nawiew slyszalem ze potzrebne sa trzy czesci plus kratak jakie to czesci i jakie sa ich numery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał doprowadzający ciepłe powietrze tylnej kabiny 8K0857039

Łącznik 8K0857042

Kratka nawiewu 8K0819203E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam klime jednostrefowa dlaczego tego nie zrobie ? czy nie ma wyjscia dla kanału ciepała w nagrzewnicy klimy jednostref ?

czy oznacza to dłubanie i klejenie a efekt i tak mizerny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, pisałem już Ci w tym wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-demontaz-podlokietnika-tunelu-konsoli-srodkowej-218497/

Ja zrobiłem to u siebie i coś tam dmucha ale efekt mizerny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co z tego że dołożysz jak nie ma do czego, trzeba zatykać główny kanał i wycinać po bokach skalpelem otwory aby dmuchało z nóg pasażera na kanał środkowy :kwasny:

Coś leci na tył, ale d*py nie urywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , no to zmienia postac zeczy z racji tych szcegułów jakie przedstwileś dlamnie temat jest zakończony w nawiew tylny sie nie bede bawił kolejny plan to załorzenie przetfornicy pradu może to mi sie uda bez przerubek nożem bo za takie dłubanie sie nie zabieram wogule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał byś zmienić nagrzewnicę i klimatronik, a do tego pół auta się rozbiera :kwasny: może koszt nieduży, ale mod pracochłonny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał byś zmienić nagrzewnicę i klimatronik, a do tego pół auta się rozbiera :kwasny: może koszt nieduży, ale mod pracochłonny.

Jarek zrobiłeś u siebie już 3 strefy ? czy czekasz na lepszą pogodę ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , no to zmienia postac zeczy z racji tych szcegułów jakie przedstwileś dlamnie temat jest zakończony w nawiew tylny sie nie bede bawił kolejny plan to załorzenie przetfornicy pradu może to mi sie uda bez przerubek nożem bo za takie dłubanie sie nie zabieram wogule

Nie pogniewaj się ale błedy ortograficzne straszne walisz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na cieplejsze dni - na razie -18 zapowiadali :facepalm: już kolejny raz z łopatą latam szkoda, że nie mam gwintu bym skręcił i odśnieżył ałdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na cieplejsze dni - na razie -18 zapowiadali :facepalm: już kolejny raz z łopatą latam szkoda, że nie mam gwintu bym skręcił i odśnieżył ałdi

U nas też zasypane, mróz i jeszcze ten cholerny wiatr brrr, nic się nie chce robić:kwasny:nawet w garażu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się zapytać czy jest możliwa wymiana klimy z jedno na dwu strefową i czy to ma sen w ogóle się za to zabierać dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się zapytać czy jest możliwa wymiana klimy z jedno na dwu strefową i czy to ma sen w ogóle się za to zabierać dzięki za info

Jak masz 2-3 dni wolnego do tego nie jesteś nerwowy to jak najbardziej...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dużo gratów trzeba dokupić poza sterowaniem klimy

Nie chce mi sie wszystkich szukać po schemacie a z pamieci i tak pominę co nieco:

Nagrzewnica 3 strefy

Klimatronik

Kanały na tył 3 szt plus kratka sterującą

2 x czujniki temp.

Czujnik jakości powietrza,

Okablowanie...

Do tego adaptacje mechaniczną silników, oraz ciśnienie, pomiary i inne duperszmity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...