Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Pytanie o podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów.

Przeczytawszy kikanaście postów na temat podłokietnika stwierdziłem że przydał by się w mojej furce.

Pozatym jeździłem już autami z podłokietnikiem i mi go brakuje :disgust:

Przejrzałem allegro i znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item392040482_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

Mam do was pytanie.

Czy wam to wygląda na oryginał ?? Może ktoś już kupował od tego sprzedawcy (bo widze go regularnie)

i coś mi może napisać na ten temat ?

No i czy spasuje do mojej A4 B5 Avant rocznik 2001?

z góry dzięki

CruGeR

Opublikowano

siema , nie jest to originał tylko zamiennik robiony na wzór orginału. mam taki , kupiłem od tego sprzedawcy którego podałes w linu. z czystym sumieniem moge ci go polecic, jest dobrze wykonany , z dobrych materiałów, nie ma problemów z montażem.

bedzie pasował do twojej A4

Opublikowano

czesc, rowniez mam identyczny podlokietnik juz 2 lata i jestem bardzo zadowolony, solidnie wykonany i potrafi wytrzymac sporo nacisku (zona wiecznie sie na niem podnosi :wink4: ) montaz prosty i pasuje idealnie w miejsce fabrycznego. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Witam

zobacz po samym komentarzach tego uzytkownika,

zamontowałem w sobotę przy piwku(1 wystarczyło bo całość w 15 minut montowane).

ładnie wszystko pasuje, dobra jakość wykonania.u mnie jest szary..

pulpit01dc1.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie, jak tylko wróce z urlopu to bedzie zakup i instalka :)

dzedaje: dzięki za fote zobaczymy ile mi piwek to zajmie (jestem początkującym audimaniakiem :))

nie omieszkam sie pochwalić jak to u mine wyszło ... :wink4:

Opublikowano

zobaczymy ile mi piwek to zajmie (jestem początkującym audimaniakiem :))

nie omieszkam sie pochwalić jak to u mine wyszło ... :wink4:

Ja również początkujący :audi:. korzystałem z działu > Warsztat - Zrób to sam.

reszta 6 paka poszła przy grillu,

a przy montażu lepiej 1, bo coś jeszcze wytniesz za dużo w tunelu środkowym.. :polew:

Opublikowano

Jako podpowiedz proponuje zajrzec do warsztatu - zrobilem fotostory z montazu takiego podlokietnika!! Zajelo mi to godzinke z silnym zagladaniem w kazda dziure!!

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie a może ktoś podać nick gościa na alle ?

link wygasł ;/

Opublikowano

dołączam sie do zapytania kolegi wyżej .. .. .. PODAJCIE NAMIARY KOLESIA NA ALLEGRO .. ..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

TEN gość sprzedaje te podłokietniki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.