Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E + wzmacniacz+ subwoofer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam w swoim A4 radio RNS-E, mam tez fabrycznego suba w bagażniku.

Chcę podłączyć niefabryczny wzmak + sub.

Jak to rozwiązać? Wzmacniacz z high input, czy jakis adapter na rca po drodze z radia do fabrycznego wzmaka na suba? Przerabiał ktoś temat albo może podpowiedzieć coś?

pzdr:hi:

Opublikowano

na naklejce jest opis chyba kostka c jest tam napewno line out ale mogę się mylić

Opublikowano

kolego albo w kostce C tutaj masz rozpiskę http://img859.imageshack.us/img859/3546/concertcd.gif

albo we wtyczce oryginalnego wzmacniacza znajdziesz sygnały, z reszta masz od razu pod reką + 12V do sterowania (Remote)

ooo tu masz

http://obrazki.elektroda.net/90_1284364908.jpg

Nie ma za co :]

Opublikowano
  • Autor
kolego albo w kostce C tutaj masz rozpiskę http://img859.imageshack.us/img859/3546/concertcd.gif

albo we wtyczce oryginalnego wzmacniacza znajdziesz sygnały, z reszta masz od razu pod reką + 12V do sterowania (Remote)

ooo tu masz

http://obrazki.elektroda.net/90_1284364908.jpg

Nie ma za co :]

thx! :banan: jeszcze naprowadzcie jak tam sie z czym w co wpiac?
Opublikowano
kolego albo w kostce C tutaj masz rozpiskę http://img859.imageshack.us/img859/3546/concertcd.gif

albo we wtyczce oryginalnego wzmacniacza znajdziesz sygnały, z reszta masz od razu pod reką + 12V do sterowania (Remote)

ooo tu masz

http://obrazki.elektroda.net/90_1284364908.jpg

Nie ma za co :]

kolega ma rns-e a nie rns-d :wink: pierwszy link nie pasi

Opublikowano
  • Autor
kolego albo w kostce C tutaj masz rozpiskę http://img859.imageshack.us/img859/3546/concertcd.gif

albo we wtyczce oryginalnego wzmacniacza znajdziesz sygnały, z reszta masz od razu pod reką + 12V do sterowania (Remote)

ooo tu masz

http://obrazki.elektroda.net/90_1284364908.jpg

Nie ma za co :]

kolega ma rns-e a nie rns-d :wink: pierwszy link nie pasi

ale drugi ... ?
Opublikowano

widze, że kolega wkładał rns-e więć raczej miał kiedyś 1 din ma przejściówkę z 3 kostek na jedną dużą do RNS-e więc pierwszy link też przypasi :> czy mam racje :>

z reszta akuart wszystko ma w bagażniku pod reką jak ma fabryczny wzmak :]

Opublikowano
  • Autor
widze, że kolega wkładał rns-e więć raczej miał kiedyś 1 din ma przejściówkę z 3 kostek na jedną dużą do RNS-e więc pierwszy link też przypasi :> czy mam racje :>
taka sytuacja :) musi amsz racje bo bose gra jak trzeba :)

tylko w co sie podpiac i z czym przy tym ori wzmaku ?

Opublikowano

kolega szuka wyjsść line out z radia :wink: żeby tam podpiąć ale można też podpiąć się pod wzmak tak jak napisałeś

Opublikowano
  • Autor
kolega szuka wyjsść line out z radia :wink: żeby tam podpiąć ale można też podpiąć się pod wzmak tak jak napisałeś
90_1284364908.jpg w które piny? i z nich przejscie na rca? mam akurat tak przejsciowke czy do high input we wzmaku ?
Opublikowano

Kolego jeżeli od wzmacniacza ori to mogę Ci tak pomóc a'la paint :]

a4_wzmak.jpg

teraz już dasz rade na pewno :]

Kolego w nowym wzmaku wpinasz do Lini In na Cinczach,

wejście HI-INPUT to jest kaaapa, daje się tam sygnały prosto z głośników a tego się nie praktykuje :]

Opublikowano
  • Autor
Kolego jeżeli od wzmacniacza ori to mogę Ci tak pomóc a'la paint :]

http://s17.postimage.org/nx0oe5l4r/a4_wzmak.jpg

teraz już dasz rade na pewno :]

Kolego w nowym wzmaku wpinasz do Lini In na Cinczach,

wejście HI-INPUT to jest kaaapa, daje się tam sygnały prosto z głośników a tego się nie praktykuje :]

koxxxx:naughty: browarek dla Ciebie :banan::hi::hi:

Opublikowano

Schemat który jest u góry jest do wzmacniacza ori jaki masz w bagażniku nawet bez bose.

Z radia zasilane są głośniki przednie a z wzmacniacza tylne w drzwiach + sub.

Jak jest pełne BOSE to wtedy jest inny wzmak, obsługuje wszystkie głośniki, m.in. centralny pod przednia szybą :P

Opublikowano
  • Autor
Schemat który jest u góry jest do wzmacniacza ori jaki masz w bagażniku nawet bez bose.

Z radia zasilane są głośniki przednie a z wzmacniacza tylne w drzwiach + sub.

Jak jest pełne BOSE to wtedy jest inny wzmak, obsługuje wszystkie głośniki, m.in. centralny pod przednia szybą :P

w b5 to chyba ciezko o taki :D
Opublikowano

Nie tak ciężko, w B5 chłopaki mają BOSE jak najbardziej ori :]

Opublikowano

Właśnie ja w B5 nie mam żadnego wzmacniacza. Bose mam, ale jeszcze leży w garażu :-D

Opublikowano

Hej, mam w B7 mam org. głośniki przód +tył + subwoofer, założyłem RNS-E i działają tylko dwa przednie, podpinając pod rns-e głośniki tylne+ sub. obawiam się że radio może nie rozłączać obiegu i będzie rozładowywać mi aku. a podpinając pod to samo gniazdo co przednie nie działa funkcja przód tył, jaki macie pomysł aby to dobrze podpiąć.

Opublikowano

Jak to czytam to nie wiem o co chodzi :]

1. Przed zamontowaniem RNS-E co miałeś?

2. Sub masz ori??

3. Głośniki tylne muszą iść przez wzmacniacz a nie pod te same gniazdo co przednie !!!

znajdz na forum temat "RNS-E od a do z" i poczytaj to będziesz wiedział co i jak :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.