Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4b6 dziwny dzwięk przy przyśpieszaniu


kosa_1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam problem z autkiem,a mianowicie podczas przyśpieszania na drugim i trzecim biegu czasami pojawia się dziwny dzwiek-jak by dzwoneczki czy cos w ten deseń.

jest to rzadkie lecz denerwujące i pojawia sie niezalerznie czy silnik jest ciepły czy zimny

jeśli ktoś miał podobnie lub wie co to może być dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie to moze w zakresie niskich predkosci obrotowych 1500-1700?

Z, ktorej strony to slyszysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam problem z autkiem,a mianowicie podczas przyśpieszania na drugim i trzecim biegu czasami pojawia się dziwny dzwiek-jak by dzwoneczki czy cos w ten deseń.

jest to rzadkie lecz denerwujące i pojawia sie niezalerznie czy silnik jest ciepły czy zimny

jeśli ktoś miał podobnie lub wie co to może być dajcie znać

takie delikatne, ledwo słyszalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak dzieje sie tak gdzies pod maska niestety nie jestem wstanie tego określić-myśle że gdzieś pośrodku, nie każdy to słyszy trzeba się przysłuchać żeby to usłyszeć,

raczej przy niższych obrotach jak to kolega 1977andrzej napisał

raczej nie jest to z klimy- nie odczuwam różnicy na auto i econ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bardziej szczegółowo opisać: przy jakich obrotach, na jakich biegach podczas przyspieszania, może spróbuj nagrać ten dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to dzwiek podczas odpuszczania pedaly gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak nagrać sie tego dzwięku nieda wystepuje tak jak pisalem wczesniej na 2 i 3 biegu przy niskich obrotach,niewiem moze cos ze sprzeglem i od tego sie to bierze poniewaz mam je do wymianyu,na dniach bede je robil i ogolnie pojade na diagnostyke auta i moze wtedy sie czegos dowiem.W rodzinie mamy 2 takie auta i w drugim nic takiego niewystępuje tak że niewiem z czego może sie to brać.

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

podczas odpuszczania gazu tez sie cos pojawia ale mniej zauwazalne wiec pomyslaem ze moze to byc od sprzegla,miejmy nadzieje ze nie dwumasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...