Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

ykk pewnie masz racje co nie zmienia faktu ze rok produkcji to 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki, pierwsza rejestracja samochodu to 10.2001 i wg VIN rocznik samochodu to jest 2001 tak wiec wszystko sie zgadza no i to na 100% nie jest składak

P.S. Jak byłem na badaniu technicznym przed zakupem w Krośnie w salonie VW to wszystko się zgadzało z książką serwisową, daty zakupu, wpisy serwisowe i takie tam. Tak więc nie wiem gdzie leży prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo_81 no oki, nie bede sie sprzeczał:) Ale interesuje mnie jeszcze jak to jest z tym Twoim S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem, bo co kogoś zapytam to inna wersja. Mówiliście ze maja być inne zderzaki itp. Ale poprawcie jeśli się mylę, inne zderzaki i takie tam były w wersji RS a nie S (kilka osób mi tak mówiło, za krótko w temacie jestem aby się wypowiadać tak na 100%).

P.S. Pamiętacie głośną pracę mojego silnika?? To wina paliwa... Zatankowałem ostatnio na ORLENie ON Verva i jakoś ucichł... ale i tak jadę jeszcze na sprawdzenie kątów wtrysku, bo po wymianie rozrządu nie byłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk chłopaki na zlocie mówili, że w B5 nie było wersji S4... to pytaj ich jakie są różnice... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo_81 oczywiscie ze byla wersja S4, natomiast nie bylo pakietu zewnetrznego S-Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk chłopaki na zlocie mówili, że w B5 nie było wersji S4... to pytaj ich jakie są różnice... :kox:

Iverson mowil tylko ze nie bylo B5 S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk, racja... sorry... tutaj się tego dowiedziałem przed chwilą :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4

. Nie gniewajcie się, ale z drugiej strony fajnie sobie przykleić taki znaczek... Laski z samochodu trzeba butem wypychać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo_81 jakie paliwo tankowałes wczesniej ze tak glosno Ci chodził??

Nie gniewajcie się, ale z drugiej strony fajnie sobie przykleić taki znaczek... Laski z samochodu trzeba butem wypychać :polew:

eee krecą Cie blachary? :shocked: Chłopie szanuj sie :> blacharstwo trzeba tepić a nie akceptować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq :polew:

To tak na raz jak jest potrzeba.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo a gdzie paliwko tankowales wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spotów... Wiecie, niedaleko mnie jest taka miejscowość RADAWA i w lecie są tam zloty motocyklowe, może zorganizowalibyśmy mały zlocik A4?? Jest dużo domków do wynajęcia, pola campingowe, zalew z czystą od zeszłego roku wodą i duuużo kobitek niczego sobie. Co o tym myślicie??, w czerwcu albo w lipcu mogłoby być całkiem OK.

P.S. Paliwo dowozi mi cysterna ze Statoil, bo mam 300 ha gospodarstwo i kilkanaście dużych maszyn i ciągników, tak więc tankowałem czasami w domu, czasami na zwykłych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Statoil powinno byc paliwko dobre, takze dziwne ze tak glosno Ci działał wlasnie z tego powodu.

A co do spota o ktorym pisales to pomysł ok ale narazie trzeba zacząć organizacje wyjazdu do Arłamowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, zapomniałem o Arłamowie. Bimber mogę załatwić :> :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autko bardzo klekocze, to moze byc kat wtrysku. Sam to kiedys mialem. Chodzil jak 20 letnie auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bimber to i kierowce bo tam to na jeden dzien jedziemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bimber to i kierowce bo tam to na jeden dzien jedziemy :>

I poletko.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...