Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez sie pisze na spotkanie w Rzeszowie.

tylko to chyba marzec-kwiecien jak bedzie cieplej.

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to nie ma na co czekać, tylko robić, organizować...

... szybki spocik w Rzeszowie....

widze, że jest coraz więcej chętnych, więc ustalmy jakąś datę (nie czekajmy do marca - kwietnia), pogoda jest sprzyjająca, więc można się spotkać...

myślę, że najlepsza na taki spocik, bedzie NIEDZIELA... na parkinku kolo hali "PODPROMIE" myśle, że kazdy wie gdzie to jest...:):):)

Ja proponuje najbliższą niedziele, tj. 28 Stycznia 2007r. godzina hmmm... 14-15

:a4fan: A4 fani łączmy się...

Kto jest chetny, niech pisze.... A spocik napewno się odbędzie...

Czekam na zgłoszenia i deklaracje przybycia...

PRZYBYWAJCIE...

Pozdro 4All :a4fan:

Opublikowano

Ja odpadam ,raz w miesiącu jestem w Tbg, a w niedziele to przeważnie wyjeżdżam po południu do Pleszewa. Także dla mnie lipa :( szkoda!!!! :a4fan:

Opublikowano

to jest tylko propozycja terminu spociku...

... czekam na inne propozycje daty spotu:)

ja napewno będe.... ale samemu, to troche smuto...

pozdro

Opublikowano
na parkinku kolo hali "PODPROMIE

A gdzie to jest :P

Moze w sobote wieczorem było by lepiej ? niedziela tez moze byc.

Tylko tak zebym z godzine wczesniej wiedzial :D

Acha mam pytanko do ludzi z Rzeszowa, czy za reduta jest jakis gazownik, bo wybieram sie tam jutro i nie chce w ciemno jechac.

Opublikowano

Dla mnie spocik w sobotę to byłby idealny!!! Mógłbym przyjechać ale ze 2 tyg. wczesniej muszę wiedzieć ,zeby sobie wolne ustawić w pracy!!! :564:

Opublikowano

Ja jestem otwarty na kazda propozycje auto odbieram w czwartek tj. (25.01) wiec jak sie odbedzie w sobote lub niedziele na pewno bede jesli kiedy indziej tez bede .

Wiec jak jest wiecej chlopakow do zorganizowania to wpisujcie sie pozdro . :564:

Opublikowano

Wracam właśnie z Rzeszowa, byłem na podpromiu ;) fajny ten parking jak sniegiem sypło :D

:one:

To jak będzie z tym spotem ? Ktoś chętny, musze wiedzieć do piątku. Jak nic nie ustalimy to będe szukał innych atrakcji ;)

Opublikowano

Ja jestem jak najbardziej za tylko ustalcie date i czas oraz kto deklaruje sie przybyc .

Opublikowano

To nici z tym spotem, w tą niedziele !/?

A szkoda, że brak chętnych, bo fajnie na tym parkingu jest, jak śnieg spadnie ;)

Jakby się coś zmieniło to i tak dopiero w poniedziałek się dowiem. Nie mam net w domu.

Opublikowano

No chłopaki i dziewuchy mieliśmy się zgromadzać a tu cisza!! Jak niedziela nie wyszła, to może sobota tj. 3.02.2007

Ja powinienem być w Tbg, to do Rzeszowa chętnie przyjadę, chyba że macie inne propozycje, to się rozpatrzy. :564:

Opublikowano

Bardzo chętnie. Jak dla mnie może być sobota ale tylko wieczorem. Niedziele może być o dowolnej godzinie.

Opublikowano

W sobotę to ja nie dam rady :( W niedziele mogę się zjawić.

Opublikowano

Jak dla mnie to tylko sobota ,niedziela odpada. :frown:

Opublikowano

widze, ze nadal cięzko się nam zebrac, zeby wszystkim pasowało na spota...

... jak bedziemy sie w takim tepie umawiac, to faktycznie zejdzie nam do wiosny jak juz dzien bedzie dluzszy i bedzie cieplej...:):):)

ja nadal jestem chetny i praktycznie kazdy termin mi pasuje... (oprocz 17-18 lutego)

pozdro 4all :a4fan::audi:

[ Dodano: 08-03-2007, 15:11 ]

czasem tu zagladam i widze, ze nadal cisza na podkarpaciu....

a juz sie ciepło zrobiło...:):):)

działamy cos ze spotem czy nie??? :a4fan:

[ Dodano: 08-03-2007, 15:12 ]

czasem tu zagladam i widze, ze nadal cisza na podkarpaciu....

a juz sie ciepło zrobiło...:):):)

działamy cos ze spotem czy nie???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A moze na podkarpaciu wreszcie jakis spocik? Co wy na to?

Opublikowano

Hauzer chyba masz racje :cry:

Opublikowano

Dla nas to tylko :bicz: x 100 , a i to za mało!!!! Panowie trzeba ustalić jakieś spotkanie bo na tle innych miast wyglądamy bardzo nieciekawie!!!

Opublikowano

No i totalny brak zainteresowania spocikem na podkarpaciu :redface:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.