Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge miec cos takiego, jak jestes zainteresowany to poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może a co ty się wybierasz ?? slimaczek89

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

ps.ma ktoś mapę 2012 :naughty: Krzysiu i jak działa .... tobie

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

pany coś u nas za cicho na tym forum co z grylem co ....... wy na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kox::kox:

Właśnie dziś wróciłem z nad Bałtyku no i powiem, że z 10x na 3500 km wyskoczył na chwilę błąd odczytu, a raz po 500 km ciągłej jazdy zawiesiła się. Dopiero po wyjęciu płyty i wystudzeniu jej nad kratkami zadziałała. ale jakoś tak w ogóle wolno kontaktuje/przelicza w stosunku do moich poprzednich wersji.

Ale to zobaczyłem pierwszy raz na oczy

http://s17.postimage.org/nczgych2z/P1060887.jpg

<br /><br />

hmm bardzo ciekawe u mnie jak sam widziałeś nie działa , to dziwne ze błąd odczytu się pojawiał , ale obrazek ładny może zależy od miasta :wink:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

niestety nie dotarłem na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to od poliftowych, ale dzieki za chęci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna - nie jestem pewien ale Ty chyba zmieniałeś w swojej besześć spryskiwacze na mgiełkowe (czy też mgłowe ), podpowiedz mi od czego podeszły ?

p.s.

mam do oddania dwie ramki klubowe (na tablice), używane ale stan bdb - założyłem u siebie czarny chrom i oddam gratis w dobre ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chciał potestować autostradę, to już nie będzie takiej możliwości

Rzeszów: Dramat na A4 w Terliczce. BMW spadło z autostrady. Dwóch braci nie żyje - 26 czerwca 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chciał potestować autostradę, to już nie będzie takiej możliwości

Rzeszów: Dramat na A4 w Terliczce. BMW spadło z autostrady. Dwóch braci nie żyje - 26 czerwca 2012

Nie wiedzieli że jak się pokazują wiadukty na S19 to już trzeba hamować :whistling: Ale co się dziwić jak bramy wjazdowe na autostradę stoją otwarte, żadnych znaków zakazujących wjazdu nie ma, ochrony brak. Wiem coś o tym bo to blisko mojej miejscowości i przyznam się że też się jeździło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Armii Krajowej niezły teraz dzwon był :kwasny:

Laguna kombi wkomponowała sie w wywrotkę z piaskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale jeśli droga jest zamknięta to nie powinni się tam pchać i udawać Hamiltona z F1. Pojechali "przetestować nowo kupione BMW" - dla Jednych tragedia, dla Innych głupota niestety.

Współczuję Ich Rodzinie.

Masakra na budowanej autostradzie | Super Nowości

"Na miejscu widać jednak, że w pewnej chwili szarżujące auto wyleciało z kończącego się odcinka autostrady. Są wyraźne ślady ostrego hamowania. Wóz wyleciał do góry przeleciał około stu metrów, po czym kolejne sto metrów przekoziołkował gubiąc części. Kierowca musiał jechać z ogromną prędkością, skoro nie zdołał się zatrzymać przez kilkumetrowym nasypem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...