Treść opublikowana przez sharg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To inspekcja. Maja jeszcze vectre c na krakowskich numerach (KR) z videoradarem. Maja prikaz podreperowac budzet do konca roku, takze ostroznie koledzy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Moze dlatego ze robisz straszne bledy Pisze sie "wyhodzi" popraw to
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Aaaaaa, to nie, myslalem ze znajomego...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Takie stare quattro Przy samych drzwiach?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na biegun, czy blizej?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
S19 (13km) juz otwarte, dzis testowalem w koncu kawalek prostej drogi na podkarpaciu gdzie bez wiekszego ryzyka mozna bujnac auto
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Caly wieczor jezdzilem (zwykle ze sluchawkami w uszach). W ktorym miejscu mnie widziales?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kazdy lakiernik powinien ci wypolerowac. Jednak z doswiadczenia wiem ze efekt jest krotkotrwaly. Konczy sie na wymianie lamp.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Znalazlem, jednak to cos innego...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja moge miec cos takiego, jak jestes zainteresowany to poszukam.
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
#2 Member Chrom Madafaka Klab
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
Taki oto egzemplarz spotkałem. Jeśli jakiś admin uzna, że wątek się nadaje do działu tuning lub warsztat to można go przenieść Jest to gotowa recepta jak wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak tam koledzy klubowicze, kapcie zmienione juz na letnie, czy jeszcze nie? Bo sloneczko kusi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzienx
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tez nie ogarniam nowego dizajnu. Nie moge znalezc ikony, ktora prowadzila do nowych (nieczytanych) postow w watku. Usuneli to udogodnienie, czy zmienili?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kojarzy ktos klubowicza? Zachodniopomorskie Gryfino
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eeee... wszystko jest jak trzeba, spójrz Sam faktycznie wszystko gra...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SIXU: w podpisie chyba brakuje ci TOP MASSAGER, sprawdz to...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale to Ty będziesz rodził czy jak ? :-) miałeś foto wstawić w galerie Na szkole rodzenia chodzil, to i rodzil bedzie.Za moich czasow rodzily kobiety, co sie porobilo na tym swiecie :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Klubowa może?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe czy będą miejsca, dziś ok 15-tej nie było...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rozmawiałeś z shark-iem no dzieki wielkie :good: To ze mna, niestety kolega juz sprzedal tego concerta.
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
Nędza...
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
Pytanie w temacie: Czy jest mozliwosc wyregulowania mechanizmu tak, zeby wycieraczki mialy wiekszy zakres pracy? Konkretnie chodzi mi to, zeby wycieraczka kierowcy w gornym polozeniu dochodzila blizej slupka i "parkowala" maksymalnie nisko (czyli tam gdzie ja mam teraz ustawiona).
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sixowi chyba nie chodzi o sam fakt towaru i ceny, tylko o to ze ciężko zrozumieć twój tekst napisany z błędami i bez interpunkcji. Tak jak na trzeźwo słuchałbyś pijaka który coś bełkocze i dopiero po kilku powtórkach rozumiesz co mniej więcej miał na myśli. Podobnie twój post trzeba czytać kilka razy żeby zajarzyć. Ale nie przejmuj się coraz mniej ludzi potrafi poprawnie napisać to co myśli. No chyba ze się mylę, co Sixu?