Treść opublikowana przez sharg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
2 x B8 2 x B6 2 x B5 Zimno wraca, będzie coraz wiecej audi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...z klubu Daci Logan ze sie tak wtrace
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
5 aut, szalu nima... W zimie bedzie lepiej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Moj syn lubi sie bawic, ostatnio rozparcelowal zdalnie sterowany samochod.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Drewno to sie nadaje na kredens, a nie do samochodu
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Oprocz tego, ze pierwsza wersja SD2 spalila mi sie po 2 minutach topiac obudowe i straszac elektryka ktory odradzal mi "tego rodzaju wynalazki" To w drugiej wersji cb radio podlaczone do gniazda zapalniczki buczy. Nawet przy wyciszonych szumach. Oprocz tego slychac buczenie w glosnikach przy odtwarzaniu z mp3 podlaczonego do gniazda zapalniczki. Zarowno w sluchawkach jak i glosnikach (jesli mp3 podlaczam do radio samochodowego) Po wlaczeniu swiatel mijania lub zgaszeniu silnika wszystkie objawy znikaja. Sprzedawca (chyba Kogiel) radzil mi zebym zmienil miejsce zasilania SD2, ale nie mialem czasu na to. Moja ogolna ocena SD2 po paru miesiacach uzwania jest negatywna. Za duzo z tym problemow. Urzadzenie uniwersalne nie radzi sobie z roznymi instalacjami. Sprzedawca coprawda probuje pomagac roznymi sposobami, jednak urzadzenie nie radzi sobie.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
kuchenne lampki w zderzaku tez chetnie to zobacze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak bez połówek, to ja się wstępnie pisze na taki wypad
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Siebie widziales, czy kogos innego?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bylo, tys pikne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widzieliscie taki patent? http://autokult.pl/2011/07/10/audi-a4-b7-na-bazie-audi-100
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
5 aut na spocie niby niewiele, ale kluczowe postacie byly
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Tak, dlugie ida przez modul. Dla bezpieczenstwa mam zalozony bezpiecznik na zasilaniu SD2.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Wyjecia (a nie WYCIECIA!) bezpiecznikow wymagal opis i schemat wyslany przez sprzedawce w drugiej wersji SD2 (po spaleniu sie pierwszej). Najwidoczniej wersja po lifcie jest inna od przedliftowej.Najpierw czytaj ze zrozumieniem caly watek, a pozniej dyskutuj.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Elektryk zamontowal mi "poprawiona" wersje SD-2. Wedlug elektryka ingeruje ona mocno w instalacje samochodu, poniewaz wymaga usuniecia obydwoch bezpiecznikow od swiatel drogowych (dlugich). Pozatym dziala jak w opisie: zmiejsza moc i zapala sie razem z ladowaniem akumulatora. Jak narazie zrobilem kilkaset kilometrow i zadnych problemow. Niepokoi mnie tylko brak bezpiecznikow, w razie jakiegos zwarcia w czasie jazdy na dlugich swiatlach nie wiadomo co sie stanie.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Mi modul SD-2 zjaral sie po 2 minutach dzialania topiac przy tym plastikowa obudowe. Odeslalem do kolesia z allegro, bo obiecal wymienic na "wersje do Audi". Modul montowal mi znajomy elektryk, ktory nie byl szczegolnie zachwycony jakoscia wykonania. Zobaczymy co pokaze druga wersja...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
" co do spotów, to nie opłaca się przyjeżdżać, mało aut, nikt nie ma VAGa, żadnego RSa też nie ma, wrclaguna modzi tylko swoje auto, a Prezes nie zaprasza pań o lekkich obyczajach "
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Popieram
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Za kradziez powinni obcinac rece.Napisz cos blizej: gdzie, kiedy, jak. Dawno kupiles? Dorabiales ostatnio kluczyki? Kupiles z kompletem kluczy?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bym ich nie wystawial, ani nie chowal.Tak zeby pasowaly to obrysu zderzaka byloby idealnie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na pewno, ale nikt sie nie przyzna
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja sie zastanawiam nad podlaczeniem SD-2 w B5 polift pod halogeny w zderzaku. Wzorem jak nowe skody. Wiecie moze gdzie we wnetrzu auta znajde kable prowadzace do swiatel przeciwmgielnych?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Raczej czapka nie-Witka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To chyba Bat-mana fura :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Grzesiek, a gdzie malujesz felgi?