Treść opublikowana przez sharg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tylko zeby to podejscie nie przeszlo razem z pracownikami do nowej firmy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wyglada na to ze ekipa ze Stalowej Woli wbija na rzeszowski rynek, moze konkurencja przebudzi troche firme "KRÓL KNAPIK" i zaczna dbac o klientow.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ano pozdro, kminilem i kminilem i dopiero jak auta zobaczylem to zakminilem skad znam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gazową chyba :laghing2:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sprawdzony przeze mnie i kilku znajomych: Edward Dec Adres: Reymonta 15, 35-210 RzeszówTelefon: (17) 853-21-97 Oprocz standardowej obslugi (odgrzybienie, uzupelnienie, spr. szczelnosci) Potrafia tez naprawic aluminiowe przewody czy sprezarke (co sam robilem u nich)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla mnie b5 w TDI jest za szybkie a co by dopiero było jak bym takiego "diabła" dopadł Dokladnie, na podkarpaciu nie ma drogi zeby poczciwego AFN-a bujnąć. :polew: :polew: daj kluczyki to Ci udowodnię że się da :tongue4: Marcin: ja nie mowie ze sie na da, tylko ze nie ma gdzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla mnie b5 w TDI jest za szybkie a co by dopiero było jak bym takiego "diabła" dopadł Dokladnie, na podkarpaciu nie ma drogi zeby poczciwego AFN-a bujnąć.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
apropo Sanoka to wlasnie wpadlem na cos takiego: http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?pos=-70171 Pewex rulez
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Osobiscie znam paru narciarzy, ktorzy zmowia zdrowaske w przeciwnej intencji.
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
Co daje: "ZMIANA PRZEPROWADZONA : tylna wycieraczka od a4 b6" ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia. Rok od danego przewinienia tzn?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia.
-
Spotkania na drodze
Bordowy sedan (KNS) na obwodnicy Rzeszowa kolo kina Helios, pozdrawia srebrny avant (RZ) z Rzeszy...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slawq: koniecznie na myjnie przed spotem, bo widze kilka brudnych kropek na dachu twojej pzdr
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja proponuje Marcinowi przymusowo zmienić nicka na Pan_absencja :polew: byle nie abstynencja
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
o kurza twarz dopiero sie teraz zorientowalem ze wlazlem na Tarnobrzeg a mial byc Rzeszow SRY
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ci ktorym zalezy na liczniku postow pisza nawet jak niema o czym
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
e tam sesja, maly pokazik dla fotoreporterow :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dopiero zaczęlismy załatwiać a juz biurokracja co niektórych instytucji doprowadza mnie do szału Slawq nie badz miekki, to dopiero poczatek :> Jak przebrniesz przez rejestrowanie nowego obywatela i odzysk becikowego to dopiero poznasz co to smak biurokracji. Takze caly koszmar przed toba, ale nie nalezy wymiekac. Bo niby dlaczego tobie ma byc lepiej niz innym (takie ludowe powiedzenie) Pozdrawiam
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
U mnie wlaczaja sie same po uruchomieniu silnika (nie wiem na jaki czas), ale tylko jak jest zimno (nie wiem od jakiej temp). W lecie jak jest cieplo nie sie wlaczaja wogole.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jasne, wszystko wypalilo. Coprawda polowa byla po ciemku, VAGowanie tez po ciemku. Ale ogolnie OK. Pozatym za 2 tyg Tarnow przyjezdza na wspolnego spota z finalem "na miescie"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak tak, to git
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema Marcin, na pewno nie bedziesz? Liczylem na obiecana naklejke klubowa :>
-
tak się powinno myć fury :D
no pewnie ze z audi, naped quattro tez biora od audi, w koncu oooo kupilo lamborgini
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapomniales dodac ze lekko zarysowany :>