Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie O Torx do śrub głowicy


djszaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam problem z srubami do glowicy do swojej audi a4 1.8 adr kupilem w sklepie nowe sruby i jest na torx

tylko ze mam komplet własnie takich kluczy i zaden mi nie pasuje nie jest to T50 ani T55 coś pomiedzy czy ktoś mi moze napisać gdzie taki klucz moge kupic i ewentualnie jaki to jest ? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z takiego klucza:

Klucz_do_g_owicy.jpg

Jak widać na zdjęciu jest to M9, całkowita jego długość to 170 mm.

Taki klucz jest np. tu: Zestaw nasadek trzpieniowych HANS 1/2" 2 sztuki - Motointegrator.pl - sklep internetowy

Ten drugi mały klucz służy do odkręcania korka spustu oleju w skrzyni biegów.

Allegro podaje też to: HAZET klucz do głowicy RIBE 9mm 9 mm M9 VW / AUDI (3254159389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak widać 100 mm bedzie chyba za krótki. Robiłem z głowicą parę lat temu i nie pamiętam ile wystawało tego klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam klucze RIBE M9 o dlugosci 75mm, wystarcza na 4 srodkowe sruby, na te zewnetrzne jest potrzebny przynajmniej 100mm, bo sa glebsze dziury na sruby. Ja akurat sie posluzylem wytoczona na mniejsza srednice nasadka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kolego znalazłem już go w ofercie na motointegrator.pl

powiem wam, że fajny ten sklepik zamawiam - odbieram sobie w kielcach w intercars za friko tylko mi na czasie zależało a tu trzeba czekać do środy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jak zmieniałem u siebie uszczelkę to głowica była przykręcona właśnie śrubami SPLINE M10 natomiast nowe śruby miałem RIBE M10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...