Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

w torbe jeza

nic tylko sklep otwierac

to juz prawie hurtownia :wink:

Jesli chodzi o mnie, to mala czesc bo reszta w garazu :)

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Doszło pare rzeczy do kolekcji :wink:

Ladnie :) mrcleaner?

Bardzo lubie ta pomaranczowa i zolta gabke MS :decayed:

Tak, mrcleaner, bo tak wlasciwie nie widze nigdzie MOnsterShine poza nimi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zdjecia na działaja,bo tylko sie wkurzyć idzie pewnie.:grin::grin::grin:

ps.kiedy esa w 3miescie bedziesz?

Ehh, jak nie dzialaja zdjecia? hmm

Jakos pod koniec czerwca bede w 3M.

S4 jest w kawalkach i sie robi. Mam nadzieje ze do wakacji bedzie blacha i lakier zrobiony bo normalnie wstyd :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działały przez chwile.

Kolekcja jak zwykle na najwyzszym poziome.

Daj znac jak bedziesz w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej powiesz cos na temat gabek Monstera - nie mialem ich w uzyciu. Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działały przez chwile.

Kolekcja jak zwykle na najwyzszym poziome.

Daj znac jak bedziesz w Pl.

Dzieki :)

Dam znac, bedziemy jakos przez 2 tygodnie w 3M.

Maciej powiesz cos na temat gabek Monstera - nie mialem ich w uzyciu. Warto?

Uwazam ze warto i to bardzo :) Jakosc gabkek BARDZO podobna do Scholla. Niebieska uwazam, ze jest dokladnie ta sama gabka co niebieska Scholla.

Stopien twardosci: Niebieska, pomaranczowa, zolta i czarna.

Wczesniej bylo troche problemow z rzepem i klejem ale teraz powinno byc ok. Patrz ponizej :)

Używałem tych gąbek z DA i po bokach się delikatnie rozkleiły.

Dawno temu? Gabki Monster, szczegolnie rzep mial kilka "wersji". Byly czarne, fioletowe, i znowu czarne. Rzepy byly delikatne a klej miedzy rzepem a gabka slaby. Pozniej byl za mocny rzep co powodowalo problem z odklejeniem od tarczy. Albo rozklejaly sie pod DA, czasami podczas szybkiego i niedelikatnego odklejania od tarczy lub po praniu w pralce. Te ktore sa teraz w sprzedazy powinny byc ogolnie OK!

Mnie sie nie chce bawic w reczne mycie gabek bo lubie je czesto zmieniac podczas pracy. Co powoduje, ze np po 1 aucie mam cale wiadro 19litrowe pelne gabek do prania..

Wedlug mnie dobra gabka to taka, ktora nadaje sie pod rotacje i DA typu Kestrel das-6 Pro czy Flex DA z wymuszona rotacja co jeszcze bardziej grzeje pady. Do tego gabka powinna wytrzymywac mycie w sprzecie typu Padwasher oraz pranie w pralce :) Tutaj specjalnie nie poruszam tematu Rupes'ow bo to znowu cos innego..

Wybor gabek na rynku jest ogromny, szczegolnie w PL i kazdy lubi cos innego.

Osobicie uzywam gabek Scholla, Uber, Swissvax, Flexipads i Monster.

Scholla gabki bardzo lubie ale jakos nie bardzo lubia one maszyny DA. To samo dotyczy Swissvax.

Gabki Uber sa mozna powiedziec ze niezniszczalne. Nawet na Rupesie 21.

Uber%20140mm.jpg

Nowa partia Monsterow wyglada bardzo dobrze. Na Rupesach narazie nie mam jak ich przetestowac bo maszyny oddalem i narazie nie bede kupowal 15/21. Czekam na jakas okazje zeby wyrwac LHR 75E Mini jakos w dobrej cenie :)

Ehh, mialo byc krotko a wyszlo jak zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie moglem odrzalowac sprzedaz Insignisa V1.. Pozniej za nic nie moglem kupic.

No i wreeszcie sie trafil, w super stanie z V3 "w gratisie" :kox:


dsc01250small.jpg


dsc01251small.jpg


dsc01252small.jpg


:wub::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle grubo. Jak bys w ramach relaxu strzeli porownanie V1 z V3 bede wdzieczny.

;)

V1 mialem 4 lata temu i z tego co pamietam, porownujac teraz do V2 i V3 to jakos trwalosc byla lepsza. Ale wtedy moze jakos lepiej przykladalem sie do samego smalcowania.

Ale znowu V2 pachnie i wyglada o niebo lepiej a V3 to juz wogole kosmos. Otworzylem doslownie raz do zdjecia i szybkiego sztachania a zapach poszedl po calym domu.

Juz nawet moja pani rozpoznaje zapach Insignisa bo jest taki, jak ona mowi, fajny melonowy.

Za to nie wiem jakbym chcial to V3 nie utrzymuje sie znowu tak dlugo na aucie jak np V2. Ale u mnie z trwaloscia woskow od pewnego czasu tak juz jest, jak juz mi sie kropelki nie podobaja to nakladam nowa warstwe na szybko.

Planuje przyjazd do PL za jakis czas. Bede napewno w Radomiu i Krakowie. Pewnie tez i w Katowicach. Jezeli czas na to pozwoli i bedziesz mial ochote to mozna sie jakos umowic na szybkie smalcowanie.

Zabieram V1 i V3 do PL wiec mozliwosc bedzie, chetnie zobacze ktoras z wersji np na RS6+ ;)

BTW: Zeby bylo do pary to dokupilem jeszcze jeden sloiczek bo sie trafil przy okazji ;) oraz 2 master coolery

dsc01253800.jpg
dsc01256800.jpg
dsc01254800.jpg
:banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update :decayed: plus to co wcześniej

1c4e792ed97bd7e4gen.jpg

Milusio ;)

Ten opryskiwac maly podobny do Glorii a kolory Kwazarowskie. Ciekawe :)

U mnie po koncowym szkoleniu i egzaminie byly oczywiscie male zakupy w Swissvax. Nie bylo juz co kupowac bo wszystko mam :P Czaje sie na dwa woski wlasnie i mozna zamknac kolekcie.

Ale wazniejsze to ze w koncu spelnilo sie moje marzenie na ktore pracowalem ostatnie 6 lat ;) Jest certyfikat, wizytowki, szyld oraz wpis w swiatowy rejestr ;)

svkortsmall.jpg

wp20141105014957prohighres.jpg

wp20141106225634prohighres.jpg

wp20141106225721prohighres.jpg

wp20141106225816prohighres.jpg

wp20141106225910prohighres.jpg

wp20141106230001prohighres.jpg

wp20141106230037prohighres.jpg

wp20141106230049prohighres.jpg

wp20141105014638prohighres.jpg

wp20141105014734prohighres.jpg

wp20141105014901prohighres.jpg

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...