Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008


booncol

Rekomendowane odpowiedzi

ja posiadam a4 1.8 tfsi 160KM w avancie średnia 7,5l miasto i trasa wydaje mi się że przy tych cenach paliwa to kończa się już czasy diesla, wczesniej miałem

a4 143KM średnie 6,5l

Gdzie tu jakaś oszczędność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booncol - nie było akcji serwisowego na napinacz łańcucha. W 2011 wymieniali nastawniki rozrzadu.

jakby co napinacz w ASO kosztuje 191 pln ... Tylko przód trzeba zwalić do wymiany:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mail do ASO:

"Potrzebuję informacji, czy w moim aucie (jestem drugim właścicielem, auto krajowe) była przeprowadzana akcja serwisowa na napinacz łańcucha rozrządu. ..."

odpowiedź ASO:

odp1: "W PANA SAMOCHODZIE ZOSTAŁA WYKONANA AKCJA I NIE MA JUŻ PAN ŻADNYCH AKCJI INNYCH DO ROZLICZENIA."

odp2: "Z SYSTEMU WYNIKA, ŻE AKCJA W PANA SAMOCHODZIE BYŁA WYKONANA W 2011R."

muszę się dowiedziec w takim razie czy wymieniali napinacz czy nastawnik.

---------- Post dopisany 24-07-2013 at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 00:09 ----------

W weekend trasa Piaseczno -> Kazimierz Dolny (kto jechał, wie że droga nie najlepsza) 2 osoby + klima. Prędkości zazwyczaj zgodnie z przepisami. Spalanie średnie ze 106km trasy. Po co komu diesel :P

t9vb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz zdjęcie ze średnią prędkością :decayed: Sorry, ale lew trawy żreć nie będzie. Półtorej tony w benzynie musi swoje spalić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj o nr akcji serwisowej i bedzie wszystko jasne.

Btw chyba skorzystam z propozycji i umówimy na obsluchanie silnikow. Na moje ucho w moim tfsi za glosno pracuje rozrzad, ale tak moze musi byc. Przebieg mam 60kkm

Btw 2 jak dobrze przeczytalem po zmianie swiec spalanie spadło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrazenie, ze spadlo i to znaczaco. Co do glosnosci silnika to dla mnie ten silnik pracuje jak pralka na wirowaniu. Mechanik obsluchal wszystko stetoskopem i nic nie znalazl wiec chyba taka jego praca.

Mozemy sie umowic. Pisz na priv.

Audi aktualnie jest na sprzedaż.

Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-tfsi-jasna-skora-zadbany-salon-polska-ID6yhmkn.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...