Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Audi 1,6 98 - wymiana sprzęgła


samurajjack

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie ciężko wchodziły mi jedynka i wsteczny po rozgrzaniu silnika. Pojechałem do mechanika stwierdził że należy wymienić sprzęgło (a brało na 3/4 - i podobno to normalne w tych typach). Jeżdże już 2 dzień i wszystko jest inaczej - szybciej łapie - tylko rusze nogą i już ciągnie - zrobił się żwawszy normalnie jak moja żona wsiadła do auta to aż ją w fotel wcisnęło :naughty: Sprzęgło z wymianą i wyczyszczenie przepustnicy kosztowało mnie 1400 zł - sprzęgło axa (nie wiem co to za firma i chyba tak sie pisze tak mi powiedział mechanik). Chyba nie przepłaciłem?? Ale z tego co wiem to chyba rozsądna cena. Polecam wymianę sprzęgła niezła frajda z jazdy po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena rozsadna za sprzeglo i wymiane tylko jakos pierwszy raz slysze o takiej firmie, mam nadzieje ze dlugo wytrzyma, ciesz sie ze nie masz kola dwumasowego wtedy bys musial wybulic drugie tyle.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samuraju potwierdzam co opowiadasz,bo sam wymieniałem jakies 4 tyg.temu sprzegiełko i jak zacząłem jechac spod warsztatu to biegi wrzucalem jednym palcem(dosłownie jednym palcem)a co do pedału sprzegła to tak lekko chodzi ze sie zastanawiam czy ma tak byc hehehe :naughty:a co do ceny to ja dałem 800za komplet,jakies tam uszczelniacz itp..a o wymianie to nie wspomne,bo robione w aso :kwasny:strasznie drogo.aha i przez aso załatwiali mi sprzegło oczywiście zamiennik,bo orginał to 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgło axa (nie wiem co to za firma i chyba tak sie pisze tak mi powiedział mechanik)

moze zaxa (sachs-a) ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...