Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana pompy paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Niestety jestem zmuszony wymienić pompe paliwa w AFN 110km - auto od samoge poczatku używania szarpało przy około 2 tyś obr. w górę no i niestety zaczyna wyciekać ropa.

Czy pompa z Leona 110km o nieco innych numerach katalogowych (dwie ostatnie cyfry) będzie działała w moim silniczku ?? Czy jednak musi to być identyczna część ??

Pozdrawiam

Piotr

Opublikowano
Witam

Niestety jestem zmuszony wymienić pompe paliwa w AFN 110km - auto od samoge poczatku używania szarpało przy około 2 tyś obr. w górę no i niestety zaczyna wyciekać ropa.

Czy pompa z Leona 110km o nieco innych numerach katalogowych (dwie ostatnie cyfry) będzie działała w moim silniczku ?? Czy jednak musi to być identyczna część ??

Pozdrawiam

Piotr

Twoją pompę da się odratować. Lepiej Twoją zrobić niż abyś miał inną kupować i mieć to samo.

Opublikowano

Kolego mi też szarpała i ciekła zmieniłem uszczelki za 36 zł ( pewnie cieknie ci z pod nastawnika), wyczyściłem nastawnik po złożeniu miałem dawkę 3,4 mg i też szarpało ale przestawiłem na 4,6 mg i jak ręką odjął. Wiem że dawka może być mniejsza ale moje autko jest po programie, różnicy nie odczułem przy zmianie dawki.

Opublikowano
  • Autor

Pompa została uszczelniona - auto jeszcze lepiej pali na mrozie (ostatnio prawie -15) i odpala igiełka jednak nadal trzęsie samochodem - dokładnie to wygląda tak do około 2000 tyś auto idzie OK jednak jeżeli mamy okolice 2000 obrotów na 4 albo 5 biegu kiedy dodam gaz auto strasznie trzęsie po przekroczeniu tych obrotów samochód zachowuję się ok. Dodam tylko że dynamika auta jest OK, obroty na zimnym ciepłym silniku OK .... Już teraz nie wiem co mam robić - pompiarz powiedział mi że to sprawa ustawienia dawki paliwa - wtryski itd są sprawne.

Opublikowano

Podmień od kogoś wtryskiwacz sterujący ,bo te objawy na niego wskazują.Ten pompiarz czyścił Ci nastawnik?

Opublikowano
  • Autor

OK a znacie kogoś dobrego obeznanego w okolicach Konina / Września ??

Opublikowano

Gdzie robiles pompe? W Środzie, w Gnieznie? Powiem Ci szczerze, ze w naszej okolicy ciezko o dobrego fachowca od TDI. Bylem juz u kilku i nie ma takiego, co by sie najpierw za porzadną diagnostyke zabral, tylko wszyscy od razu pol auta by wyemienili, a efektu zadnego :thumbdown:

Opublikowano

Wyślij do mnie pompę ;-) Pozostanie Ci tylko demontaż z auta i późniejsze zamontowanie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Gdzie robiles pompe? W Środzie, w Gnieznie? Powiem Ci szczerze, ze w naszej okolicy ciezko o dobrego fachowca od TDI. Bylem juz u kilku i nie ma takiego, co by sie najpierw za porzadną diagnostyke zabral, tylko wszyscy od razu pol auta by wyemienili, a efektu zadnego :thumbdown:

Znajomy mojego Ojca w Ślesinie uszczelnił pompę koszt 150zł ... działa bez problemów i bez wycieków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.