Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza, jaki typ LED-ów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad wymianą tych "żółtych, ledwo świecących żarówek" w mojej B5, na białe LED-y, gdzieś kiedys wpadłem na taki temat, ale przed chwilą szukałem - z marnym skutkiem.. Stąd moje pytanie:

1) Jaki rodzaj Ledów ? Może takie ?

http://moto.allegro.pl/item386727486_zarowka_rurkowa_6xled_31mm_36mm_42mm.html -> Żarówka 10x36mm, 10x42 ?

2) Ktoś może ma zamontowane ? Dają radę ? Chciałem kupić białe i wymienić te w tylnich słupkach, przy lusterku wewnętrznym, w bagażniku i w schowku..

3) Ew. proszę o link do tematu na forum / nie mogłem go odnaleźć i w końcu skapitulowałem ;)

:good:

Opublikowano

Kolego, wyjmujesz stare żarówki idziesz do sklepu z elektroniką i dobiorą Ci zamienniki, nie powinno być żadnego problemu, ja wymieniłem w B7 i jest elegancko. Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Napewno tak - ale Ja nie pytam jak kupić żarówkę :cool1:

Led-y charatkeryzuje się inna intensywnością śwecenia i zastanawiam się czy nie będzie to "lepsza"/"ładniejsza" opcja niż stand. żarówka. Dlatego pytam, bo ktoś może już zakładał i wie co nieco.. :przebiegly:

Opublikowano

na pewno jak wsadzisz ledy będzie jaśniej, i jeśli nie będą to ledy rozpraszające wiązkę światła to będą one Ci świecić punktowo :wink4: tak jak ma to miejsce w podświetlaniu rejestracji, zajrzyj był temat o ledach w podświetlaniu nr rej. a jak nie to na spocie zobaczysz na żywca :kox: kilku z nasz ma jeszcze te ledy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tak, tak opcja z rejestracją jest mi znana :) Z 3 miesięcznymi Ledami :naughty: Ale czy ten typ Ledów pasuje do naszych B5 ? Do oświetlenia wnętrza ? :mysli: Dobrego wyboru dokonałem? :wink4:

Opublikowano

Tak, tak opcja z rejestracją jest mi znana :) Z 3 miesięcznymi Ledami :naughty: Ale czy ten typ Ledów pasuje do naszych B5 ? Do oświetlenia wnętrza ? :mysli: Dobrego wyboru dokonałem? :wink4:

te od rejestracji pasują do środka ale jest jasnnooo :wink4: co do 3 miesięcznych ledów to chyba nieprawda :gwizdanie: moje (zresztą jak wszystkich którzy wtedy je montowali) mają już więcej jak pół roku i dalej pracują :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:mysli: No to chyba hurtem rzucę jeszce na rejestrację :rolleyes:

http://moto.allegro.pl/item386727486_zarowka_rurkowa_6xled_31mm_36mm_42mm.html

Krzyniu Podsuniesz mi jeszcze rozmiar tych LED-ów ? Bo musiałbym rozbierać u siebie i sprawdzać, a tak bym nie musiał :good: Dzięki :toon:

Opublikowano

Lutuj do białego LED-a opornik 500 omów i montuj gdzie chcesz

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

A 10x36 czy 10x42 mm ? :hi:

Opublikowano

A 10x36 czy 10x42 mm ? :hi:

10x36mm
Opublikowano
  • Autor
:banan: No to się zabieram.. Dzieki.
Opublikowano

Nosfer, daj znać jak wyszło :>..... pod tablice rej. też bym coś założył :good:....

Opublikowano

krzyniek to rzuc namiary na te LEDy ktore nie zdechaja po 3miesiacach.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

krzyniek to rzuc namiary na te LEDy ktore nie zdechaja po 3miesiacach.. :wink4:

:polew:ykk właśnie twoje wypowiedzi miałem na myśli, widzę że nie znalażłeś jeszcze optymalnie wytrzymałych LED-ów :D

Ja sam nie wiem, ale spróbuje - skoro innym się trzymają.. :mysli: Zobaczymy - dam znać co i jak..

Opublikowano

krzyniek to rzuc namiary na te LEDy ktore nie zdechaja po 3miesiacach.. :wink4:

kurcze to pan Motor je kupował dla wszystkich, a dystrybucja/montaż odbywał(a) się na spocie :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

2) Ktoś może ma zamontowane ? Dają radę ? Chciałem kupić białe i wymienić te w tylnich słupkach, przy lusterku wewnętrznym, w bagażniku i w schowku..

:good:

zamontowałem białe LED przy oświetleniu wnętrza efekt bardzo ładny. teraz czekam na dostawe diod i montuje je w bagażniku i przy tablicy rej.

naprawde polecam. :>

Opublikowano
  • Autor

Nie no spoko..

Tylko, że rozpracowałem to rok przed Wami to jest temat z 2008 roku :polew:

Mi nie dalej jak 2 tygodnie temu padły ledy z postojówek - czyli bardzo dobry wynik :good:

Oświetlenie tablicy działa do dzisiaj, reszta też.

Opublikowano

Nie no spoko..

Tylko, że rozpracowałem to rok przed Wami to jest temat z 2008 roku :polew:

Mi nie dalej jak 2 tygodnie temu padły ledy z postojówek - czyli bardzo dobry wynik :good:

Oświetlenie tablicy działa do dzisiaj, reszta też.

ja wiem tylko dałem linka z rozpiska gdzie co sie montuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie no spoko..

Tylko, że rozpracowałem to rok przed Wami to jest temat z 2008 roku :polew:

Mi nie dalej jak 2 tygodnie temu padły ledy z postojówek - czyli bardzo dobry wynik :good:

Oświetlenie tablicy działa do dzisiaj, reszta też.

ja wiem tylko dałem linka z rozpiska gdzie co sie montuje :naughty:

Aaa.. Wiem, wiem. .Temat jest mi znany :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.