Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap pompy oleju. Pytanie.


Pepis85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko kogo polecilibyście mi jeśli chodzi o swap pompy oleju w woj. Śląskim. Samochód kupiłem w lutym i na dzień dobry poszedł rozrząd. Nie mam pojęcia czy swap był robiony czy nie i dlatego chciałbym to sprawdzić i ewentualnie zrobić. Jaki jest koszt tego swapu plus minus? I co jeszcze muszę zrobić w moim silniku 2.0 TDI BLB, żeby spać spokojnie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego zakładasz nowy temat a nic nie poczytasz :wink: są podwieszone trzy tematy w tym dziale :decayed: Tutaj zapytaj kolegów z regionu odnośnie mechanika :wink:http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-slaskie-kazdy-piatek-godz-18-00-c-h-forum-gliwice-24385/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz skąd jesteś, znam jeden dobry warsztat ,który robi swapy, sam z niego korzystałem. koszt ok 1500 komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie ale co to jest ten "swap pompy olejowej"??

Tutaj poczytaj :wink:http://a4-klub.pl/2-0-197/all-b7-likwidacja-walkow-wyrownowazajacych-silnika-2-0-tdi-swap-pompy-oleju-113704/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, posiadam audi a4 b7 blb, od 3 lat, i nadeszła chwila kiedy autku prawdopodobnie zaczyna się sypać pompa oleju. Proszę o pomoc, muszę znaleść konkretny i uczciwy serwis w okolicach trójmiasta lub elbląga. Jeżeli by ktoś wiedział proszę o informację i namiary. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ Auto Serwis - AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] , na pewno ci pomogą, poszukaj na forum o nich, jest trochę opini, albo Tune-up - Chip tuning gdask podnoszenie mocy TDI TSI TFSI - Tune-up.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...