Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc w wyborze głośników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam drogich forumowiczów.

Wiem, że wujek google nie boli, oraz o tym, że na forach jest tego mnóstwo ale jestem indywidualistą i bucem:decayed: więc postanawiam założyć kolejny temat z moim problemem ;)

Posiadam radio JVC KD-R223 i problem z wyborem głośników na tylną półkę.

Oryginalne głośniki NOKIA niestety uległy uszkodzeniu, postrzelało gumowe mocowanie membrany i kruszy się dalej w kilku miejscach i zamiast NOKI chciałbym wsadzić jakieś inne 16cm głośniki czy może mi ktoś doradzić jakie będą dla mnie najlepsze w cenie najlepiej nie przekraczającej 300 zł (im tańsze tym lepiej, ale bez przesady)

zapomniałem nadmienić, że zastanawiam się nad powerbass, hertz, helix

oraz tego, że w aucie nie ma wzmacniacza

Opublikowano

u-Dimension El. Comp 6. Pod samym radyjkiem ładnie zagrają. W tylną półkę nic nie wsadzaj.

Opublikowano
  • Autor

oryginalnie mam wsadzone w tylną półkę fabryczne głośniki NOKIA i w ich miejsce ponieważ już ich cholera wzięła na tamten świat chcę wsadzić coś innego porównywalnego jakościowo lub lepsze w nie dużej cenie

Opublikowano

na twoim miejscu poszukalbym oryginalnych. pod samym radiem bardzo ładnie graja. u mnie jest oryginał i pod radiem alpine bardzo czysto graja, dodatkowo w bagażniku jest subwoofer i efekt jest powalajacy. nie oryginalne głośniki dobrze graja ale pod wzmacniaczem.

Opublikowano
  • Autor

przypomnę mimo wszystko, że radio też nie jest oryginalne, bo JVC KD R223

Opublikowano

Których nie wybierzesz i tak bedziesz zadowolony, a jeszcze bardziej bedziesz jak podłączysz je pod jakiś stary wzmacniacz sony, alpine, kenwood

Opublikowano

Powiedz wpierw ile masz głośników, jeśli tylko przód i do tego tylna półka :facepalm:

Zainwestuj w wygłuszenie drzwi przód + zmiana głośników drzwi na dystansach, już po tym zobaczysz ogromną różnicę

póżniej sub na tył + wzmacniacz (pod wszystko) i będzie kolosalna różnica

a nie wywalisz 300 i jak była kupa tak kupa dalej zostanie :wink:

Opublikowano
  • Autor

drzwi i bagażnik wygłuszony matami dodatkowymi ;)

Opublikowano

w starym aucie miałem hertz i byłem zaj.... zadowolony polecam napewno sie nie zawiedziesz

Opublikowano

przeszedlem z orginału na hertz jestem mega zadowolony polecam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moje ori jak padną tez zmienie na hertz dobra jakość za rozsądna cene

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.