Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maszyna polerska


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poczytałem trochę na forach, stronach auto detalingu itp na temat maszyn polerskich.Mam mieszane uczucia co do tych maszyn którą wybrać ponieważ na rynku są dostępne od 100zł w górę. Nie chcę wydawać na maszynę więcej niż 200zł (nie śmiać się) bo jak mam dać na maszynę powyżej 500zł to wolę oddać auto do spolerowania i mieć spokój a tak chcę spróbować swoich sił. Na pierwszy ogień poszedł by lanos teścia hahaha więc miałbym gdzie poćwiczyć ;). Czy takie maszyny warto kupować była by użyta kilka razy do roku więc 200 mógłbym dać, ma regulację obrotów (brak stabilizacji obrotów). Może pochwalicie się swoimi maszynami i polecić jakieś w przyzwoitej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem na ciebie nakrzyczeć ale z racji tego ze nasza szukajka znajduje wszystko oprócz tego co jest nam potrzebne, podsunę ci identyczny temat który niedawno założyłem, miałem taki sam dylemat jak ty a wybrana polerka wydaje sie byc najlepsza jaka mogłem kupic :decayed:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/wybor-polerki-264584/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem na ciebie nakrzyczeć ale z racji tego ze nasza szukajka znajduje wszystko oprócz tego co jest nam potrzebne, podsunę ci identyczny temat który niedawno założyłem, miałem taki sam dylemat jak ty a wybrana polerka wydaje sie byc najlepsza jaka mogłem kupic :decayed:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/wybor-polerki-264584/

Ups zdublowałem temat ale dzięki za linka właśnie o takie coś mi chodziło czyli maszyna do 200zł do użytku domowego więc zamówie podobną. Do moderatorów warto by przenieść wątek lukaszooo do tego działu bo taki dylemat jak my amatorzy polerki do 200zł jest wielu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silverline na allegro trafiają sie poniżej 200zł
te poniżej 200zł bez stabilizacji obrotów,

warto dorzucić kilka dyszek i kupić model ze stabilizacja obrotów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja byłą poruszana w podanym watku, za te pieniądze nie kupisz stabilizacji obrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja byłą poruszana w podanym watku, za te pieniądze nie kupisz stabilizacji obrotu.

silverline kupiłem za 240 ze stabilizacją:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...